[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

میزبانی شیراز از دوره‌های تخصصی اعضای هیئت علمی‌کشور، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس گفت: چهار دوره توانمندسازی اعضای هیئت علمی‌دانشگاه فنی کشور در شیراز برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه فنی استان فارس، دکتر محمدجامعی در جمع خبرنگاران به برگزاری نخستین دوره توانمندسازی اعضای هیئت علمی‌دانشگاه فنی کشور اشاره کرد و اظهار داشت: نخستین دوره ویژه گروه‌های آموزشی مکانیک و عمران دانشگاه فنی بود که با عنوان«بازرسی‌جوش» در شیراز برگزار شد.
دکتر محمدجامعی افزود: در این دوره آموزشی که توسط دانشگاه فنی و حرفه ای استان فارس  با حضور 37 نفر از اعضای هیئت علمی‌رشته‌های عمران و مکانیک دانشکده‌ها و آموزشکده‌های  فنی و حرفه ای سراسر کشور در دانشکده فنی شهید باهنر شیراز برگزار شد، شرکت‌کنندگان به صورت تخصصی به صورت تئوری و عملی با بازرسی جوش آشنا شدند.
وی بیان کرد: اعضای هیئت علمی‌شرکت‌کننده در این دوره آموزشی، مراحل عملی آموزش بازرسی جوش را در دو واحد بزرگ صنعتی کشور  از جمله فاتح صنعت کیمیا و تیربتون فارس که در شرکت صنعتی بزرگ شیراز واقع شده، آموزش‌های لازم  را فرا گرفتند.
رئیس دانشکده فنی شهید باهنر شیراز  تصریح کرد: این دوره آموزشی در راستای توانمندسازی و ارتقاء پایه اعضای هیئت علمی‌دانشگاه فنی و حرفه ای از 29 تیرماه آغاز و تا 31 تیرماه 98 ادامه یافت.
جامعی خاطرنشان کرد: سه دوره آموزشی دیگر تا 9 مرداد 98 در شهر شیراز ویژه اعضای هیئت علمی‌گروه‌های عمران و مکانیک دانشگاه فنی و حرفه ای با عناوین آزمایشگاه مقاومت مصالح، برنامه‌ریزی فرآیند تولید و همچنین سیستم‌های اندازه گیری برگزار شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی