[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مراسم تجلیل از قهرمانان ورزش فارس در ۴ ماه نخست سال ۹۸برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: مراسم تجلیل از قهرمانان 4 ماه نخست سال 98 استان فارس در رشته‌های مختلف ورزشی، عصر دیروز در محل استانداری  فارس برگزار شد.
در این مراسم به جز عنایت اله رحیمی استاندار فارس، حیدرعلی کامیاب مدیرکل اداره ورزش و جوانان فارس و  تنی چند از مسئولان این اداره، رؤسای هیئت‌های ورزشی و نایب‌رئیسان این هیئت‌ها و جمعی از قهرمانان ورزشکار حضور داشتند.
نخستین سخنران این مراسم حیدرعلی کامیاب بود که موفقیت‌های چشمگیر ورزش فارس در 4 سال اخیر را مرهون تلاش‌های ورزشکارانی نظیر حاضران در جلسه دانست و گفت‌: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند، جای استان فارس در قله است اما ما این جایگاه را چندسالی از دست داده بودیم و حالا دوباره به قله برگشته‌ایم. 
با این‌حال در حوزه ورزش حرفه‌ای مشکلاتی داریم که مربوط به منابع انسانی نیست و نیازمند منابع مالی است که باید با مساعدت جناب استاندار اتفاقات خوبی در این زمینه رخ دهد.
سپس محسن سالاری معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس به تشریح عملکرد ورزش فارس در سال گذشته  و به خصوص چهارماه نخست امسال پرداخت و پس از او، چند تن از رؤسا و نایب‌رئیسان هیئت‌ها و چندی دیگر از اعضای حاضر در جلسه به بیان مسائل و مشکلات رشته‌های خود پرداختند.
آخرین سخنران جلسه هم عنایت اله رحیمی بود که با اشاره به توجه همیشگی مسئولان نظام و به خصوص مسئولان دولت تدبیر و امید به حوزه ورزش، گفت: به ضرس قاطع می‌گویم که در این دولت و در ۷-۶ سال اخیر سرانه ورزشی به دو برابر افزایش پیدا کرده و در ادامه هم افزایش بیشتری خواهد یافت. در این دولت سعی شده که به حوزه جوانان توجه ویژه‌ای شود که نمود آن هم همین مباحث زیرساخت‌های ورزشی است.
در انتهای این مراسم هم از تنی چند از قهرمانان ورزشی و فعالان و نخبگان حوزه ورزش و جوانان تجلیل شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی