[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۸۸
  • دوره جدید

بازدید فرمانده کل سپاه از روند بازسازی محورهای تخریب شده در سیل، روزنامه شیراز نوین

سرلشکر سلامی با حضور در شهرستان پلدختر، از روند بازسازی جاده‌های تخریب شده در سیل بازدید کرد. به گزارش ایسنا به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرلشکر پاسدارحسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که صبح دیروز(چهارشنبه) وارد استان لرستان شده بود، مرکز استان را به مقصد پلدختر ترک کرد. وی در جریان حضور در  پلدختر از روند بازسازی محورهای تخریب شده این شهرستان در سیل فروردین ماه بازدید کرد.
سرلشکر سلامی با حضور در روستای «مورانی» در جریان روند بازسازی واحدهای مسکونی تخریب شده در سیل قرار گرفت. سرلشکر سلامی همچنین در کوی سازمانی‌های پلدختر و در جمع مردم سیل‌زده حضور یافت.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فرآیند بازسازی و تعمیر منازل خسارت‌دیده از سیلاب در نقاط مختلف لرستان از جمله خرم آباد، پلدختر و… مشارکت دارد.
فرمانده کل سپاه امروز عملیات اجرایی بازسازی محور خرم آباد_ پلدختر که قرار است از سوی قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا احداث شود را افتتاح می‌کند.
بر اساس این گزارش؛ سپاه از روزهای نخست سیل با تجهیز نیروهای خود و به کار گرفتن ماشین‌آلات سنگین توانست محورهای مسدود این استان از جمله محور معمولان را بازگشایی کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی