[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

۳۶ ورزشکار از فارس عازم شهرکرد می‌شوند ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس از حضور 23دانشجوی ورزشکار آقا و 13دانشجوی ورزشکار خانم مراکز آموزش علمی کاربردی استان فارس در پنجمین دوره المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهرکرد خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با بیان این خبر افزود: ثبت نام پنجمین المپیاد ورزشی دانشجویان یک ماهه گذشته انجام شد و 140 نفر از دانشجویان 20مرکزآموزش علمی کاربردی استان فارس به منظور حضور در این رویداد بزرگ فرهنگی و ورزشی ثبت نام کردند. که از این 140 نفر 36 نفر ورزشکار در دو گروه بانوان و آقایان راهی مسابقات خواهند شد.
وی ضمن اشاره به اینکه دانشجویان این واحد استانی در 12رشته ورزشی در دو گروه بانوان و آقایان در حال آماده‌سازی هستند، یاد آور شد: پنجمین المپیاد ورزشی و فرهنگی دانشگاه جامع علمی کاربردی به میزبانی واحد استانی چهار محال و بختیاری از تاریخ 5 تا 18 مرداد ماه در شهر کرد برگزار می‌شود.
دکتر حبیب دانش‌منش  افزود: که در این دوره از رقابت‌ها دانشجویان این واحد استانی نیز  با در نظر داشتن اخلاق پهلوانی در یک رقابت سالم و دوستانه در کنار سایر دانشجویان واحد‌های استانی دانشگاه جامع علمی کاربردی با حضورفعال و گسترده در این دوره از مسابقات به رقابت می‌پردازند و امید است که همچون سال‌های گذشته با کسب مقام در رشته‌های مختلف ورزشی، افتخاری دیگر به افتخارات این واحد استانی بیافزایند.  وی اظهار کرد: واحد استانی فارس در دومین، سومین و چهارمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته‌های کاراته، تکواندو، تنیس روی میز، والیبال، فوتسال و بسکتبال حائز رتبه و مقام گردیده است و امید است در رشته‌های تنیس روی میز، کاراته، تیراندازی و شطرنج در این دوره از مسابقات نیز نائل به کسب مقام‌های برترگردد.
دکتر دانش‌منش در ادامه اضافه کرد: امید است کاروان اعزامی این واحد استانی همچون دوره‌های گذشته حائز رتبه برتر اخلاق گردد، چرا که ورزشکاران به عنوان الگوهای جامعه باید منش و اخلاق پهلوانی را سرلوحه خود قرار دهند.
رئیس دانشگاه علمی کاربردی استان فارس، برگزاری المپیادهای ورزشی را در دانشگاه جامع علمی کاربردی و حضور دانشجویان در میادین ورزشی را موجب ایجاد شادابی و نشاط در میان دانشجویان عنوان کرد و گفت: توسعه ورزش و برگزاری المپیادهای ورزشی در دانشگاه‌ها با حمایت مسئولان و مقامات عالی کشور می‌تواند موجب تقویت روحیه نشاط و شادابی و ایجاد مودت و دوستی در میان دانشجویان شود که دستاورد بزرگی از برگزاری این ‌گونه رویدادهای ورزشی می‌تواند باشد.
وی ضمن بیان انتظارات خود از دانشجویانی که در بخش قهرمانی فعال هستند، گفت: انتظار داریم که این دانشجویان در همگانی کردن ورزش در میان دانشگاهیان بکوشند و دیگران را به انجام ورزش مستمر تشویق کنند.
گفتنی است کاروان اعزامی واحد استانی فارس به پنجمین المپیاد فرهنگی و ورزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی در بخش بانوان در رشته تیراندازی، بدمینتون، تکواندو، شطرنج، کاراته و دو میدانی از تاریخ 5 تا 11 مرداد  و در بخش آقایان در رشته شطرنج، تکواندو، تیراندازی، کشتی فرهنگی، تنیس روی میز و کاراته  از تاریخ 13 تا 18 مرداد ماه رقابت خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی