[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

جامعه ورزش و جوانان فارس گلزار شهدا را گلباران کردند، روزنامه شیراز نوین

جامعه ورزش و جوانان فارس به مناسبت روز ملی شهدا و ایثارگران پنجشنبه گلزار شهدا در آرامستان دارالرحمه شیراز را گلباران کردند.
مدیر کل ورزش و جوانان فارس در حاشیه بر گزاری این مراسم گفت: به مناسبت روز ملی شهدا و ایثار گران وظیفه خود دانستیم تا آرامستان شهدا را که حق زیادی بر گردن ما دارند گلباران کنیم.
حیدر علی کامیاب افزود: جانفشانی شهدا، ایثار گران و جانبازان در طول هشت سال دفاع مقدس سبب شد که امروز کشورمان امن‌ترین کشور دنیا باشد و باید قدردان این عزیزان باشیم و همیشه یاد و خاطره آنان را گرامی بداریم.
وی اضافه کرد: این وظیفه شرعی و ملی ماست که با حضور در گلزار شهدا به کسانی که جانشان را فدا کردند تا ایران و ایرانی استقلال خود را حفظ کنند، با جان و دل ادای احترام کنیم. 
کامیاب ادامه داد: این کوچکترین وظیفه ورزش و جوانان فارس است تا در قبال جان برکفان اسلام ادای دین کنند. چرا که آنها جانشان را از دست دادند تا عزت ایرانی در دنیا حفظ شود. 
مدیر کل ورزش و جوانان فارس افزود: جامعه ورزش استان فارس هم مانند سایر اقشار جامعه شهدایی همچون «مجید سپاسی» را تقدیم اسلام کرده است و این امر بیانگر این است که ورزشکاران ما در تمام صحنه‌ها حضور دارند و حاضرند جانشان را فدای انقلاب اسلامی ایران کنند. 
معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان فارس هم گفت: وظیفه خود می‌دانیم که همچون سال‌های گذشته به پاس تجلیل و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی در گلزار شهدا حضور یابیم. 
علی رضایی افزود: اگر شهدا نبودند که از جان، ناموس و خاک ایران دفاع کنند، معلوم نبود چه سرنوشتی برای مردم ایران رقم می‌خورد از این رو لازم است همواره یاد و خاطره شهدا را همیشه گرامی بداریم.
وی گفت: جوانان بسیاری در جنگ تحمیلی جانشان را در گرو آزادی ایران گذاشتند و این بهترین الگو برای جوانان امروزی است تا ادامه دهنده راهشان باشند.
بیست و دوم اسفند، سالروز تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و بزرگداشت روز ملی شهدا به فرمان حضرت امام خمینی(ره) است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی