[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۷۹
  • دوره جدید

تجلیل از عملکرد روابط عمومی‌شرکت برق منطقه‌ای فارس، روزنامه شیراز نوین

به‌دنبال عملکرد روابط عمومی‌شرکت برق منطقه‌ای فارس در سفر وزیر نیرو به  استان فارس‌، با ارسال نامه‌ای از طرف دکترصدیقه ببران، مدیرکل روابط عمومی‌ و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو‌، از جناب آقای مهندس عبدالعزیزکریمی‌ مدیریت عامل برق فارس و جناب آقای محسن جوادی‌آزاد  مدیر دفتر روابط عمومی ‌و سایر کارکنان این شرکت‌، در هماهنگی و پوشش  خبری سفر  وزیر نیرو به استان فارس تقدیر و تشکربه عمل آمد.
 به گزارش دفتر روابط عمومی‌شرکت برق منطقه‌ای فارس‌، در بخشی از نامه مزبور آمده است: ضمن تشکر از هماهنگی‌های انجام شده و انعکاس بسیار مطلوب اخبار و گزارش سفر دو روزه وزیر محترم نیرو به استان فارس بدینوسیله از جنابعالی و مجموعه همکارانتان در برق فارس تقدیر و تشکر نموده‌، از درگاه خداوند متعال توفیقات روزافزون برای آن مجموعه آرزومندم‌.
بر پایه گزارش ارسالی تیر ماه سال جاری‌،  دکتررضا اردکانیان وزیر نیرو به منظور بهره‌برداری از طرح‌های صنعت آب و برق به استان فارس سفرکرد‌. به میمنت     این سفر پروژه احداث پست 230کیلوولت GIS دانشگاه شیراز با اعتبار 38 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید و رسماً مورد افتتاح قرار گرفت. همچنین  عملیات اجرایی  پروژه برق‌رسانی پست 230 کیلوولت حسن آباد در منطقه اقلید فارس با اعتبار 22 میلیارد تومان و پست 230 کیلوولت سفیر در شیراز با اعتبار 30 میلیارد تومان  آغاز گردید‌. گفتنی است در سفر دو روزه وزیر نیرو به استان فارس چند طرح و عملیات اجرایی آب‌رسانی نیز مورد بازدید و افتتاح قرار گرفت‌.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی