[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

واکنش عضو کمیته فنی به ماجرای تبانی در لیگ نوجوانان، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیته فنی به ماجرای تبانی در لیگ نوجوانان عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال درمورد اتفاقات رخ داده در لیگ نوجوانان گفت: خالصانه بگویم با دیدن تصاویر این بازی حالم خیلی بد شد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، وحید شمسایی در مورد اتفاقات رخ داده در لیگ نوجوانان و شائبه تبانی در بازی دو تیم شازند و اقلید گفت: اگر محرز شود که اتفاقات این بازی تبانی بوده است، باید باشگاه و مربی با شدیدترین برخوردها روبرو شوند؛ چون بچه‌ها از این سن تبانی را یاد می‌گیرند و این بدترین کار در ورزش است. ما بزرگ‌تر از یوونتوس نداریم و دیدیم که چه برخوردی با این تیم شد.
شمسایی درباره اظهارات مربیان دو تیم که با دیدن یک دقیقه فیلم نمی‌توان به تبانی پی برد، تأکید کرد: باید فیلم کل بازی را مشاهده کرد و نظر داد؛ اما من خالصانه بگویم با دیدن این یک دقیقه فیلم، حالم خیلی بد شد و برای فوتسال ایران تأسف خوردم.
عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال در مورد اینکه گفته می‌شود چون دو تیم نیازی به حمله نداشتند به این شیوه بازی کردند، گفت: این حرف خیلی بی‌مزه‌ است که فلان تیم به یک گل احتیاج داشته تا صعود کند و دیگر تیم با یک گل خورده هم در لیگ می‌مانده، پس نیازی نبوده به آب و آتش بزنند. ما در بازی‌های بین‌المللی وقتی وارد زمین می‌شویم، کودکانی جلوی ما حرکت می‌کنند که پرچم فیرپلی دارند و این یعنی بازی جوانمردانه؛ اما چیزی که در رده نوجوانان دیدیم با روح جوانمردی در تضاد بود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی