[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مالک قشقایی در خصوص کلیپ جنجالی قائم‌مقام باشگاه: تا مشخص شدن نتیجه درخواست رسیدگی اظهارنظری نمی‌کنم، روزنامه شیراز نوین

هفته گذشته کلیپی جنجالی منتشر شد که باعث زیر سوال رفتن مجموعه باشگاه قشقایی شیراز شد. در این کلیپ یک نفر که هویتش مشخص نیست با اسماعیل سرهنگیان، قائم مقام باشگاه قشقایی در حال صحبت برای آوردن بازیکن پولی، آن هم با مبالغی نظیر 100 میلیون و 150 میلیون تومان است! این کلیپ چند ساعت در فضای مجازی منتشر و سپس توسط بیشتر کانال‌ها و پیج‌ها حذف شد. 
در این ارتباط اشکان نجف پور مالک باشگاه قشقایی گفت: تا نتیجه شکایت ما نمی‌توانیم اظهار نظری کنیم. من به حراست فدراسیون فوتبال رفتم و شکایت هم نوشتم و تقاضای بررسی و رسیدگی کردم. چیزی که مسلم است، این یک قضیه اخاذی بوده. این‌ها یک باند هستند که اعضایشان مشخص است و با دو سه تیم هم این کار را کرده اند. 
وی در خصوص ورود اسماعیل سرهنگیان به چنین موضوعی گفت: هنوز این مسئله برای ما روشن و مشخص نشده. خود ایشان هم از طریق مراجع قضایی شکایت کرده؛ اما من نمی‌توانم در مورد ایشان قضاوتی داشته باشم تا موضوع روشن شود.
وی در خصوص وضعیت تیمش گفت: بودجه خوبی برای بستن تیم کنار گذاشته‌ایم. بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و اسپانسرهای خوبی هم داریم و در ادامه هم جذب خواهیم کرد. تمام بدهی‌ها را داده‌ام و شک نکنید تیم را برای لیگ برتر بسته‌ایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی