[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

دو فارسی در تیم ملی جودو نوجوانان اعزامی ‌به چین تایپه، روزنامه شیراز نوین

تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان جودو کشورمان در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان از روز چهارشنبه راهی محل برگزاری مسابقات خواهند شد و در این میان، نام دو ورزشکار فارسی به نام‌های محمد علی کاظمی ‌و غلامرضا کشتکار در ترکیب تیم ملی نوجوانان به چشم می‌خورد.
رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا و اقیانوسیه به میزبانی چین تایپه، در رده سنی نوجوانان، 5 و 6 مرداد ماه و در رده سنی جوانان 7و 8 مرداد برگزار می‌شود. بر این اساس، تیم ملی پسران نوجوان ایران با سرمربیگری ایوب رستمی ‌و مربیگری رضا غفاری و ملی پوشان جوان به همراه محمد رضا حاج یوسف زاده به عنوان سرمربی، محمد مهدی ذاکری به عنوان مربی و دانیال تیماجی به عنوان مربی بدنساز برای حضور در این رقابت‌ها ابتدا راهی مالزی خواهند شد و پس از آن به سمن چین تاپیه اعزام خواهند شد.
تیم ملی جوانان هم عصر روز جمعه راهی مالزی و پس از آن راهی چین تایپه خواهند شد. پیش از این اعلام شده بود که هزینه سفر تیم ملی دختران و پسران در رده نوجوانان و جوانان نزدیک به یک میلیاردتومان است و فدراسیون جودو برای اعزام ملی‌پوشان از مسئولان وزارت ورزش و جوانان کمک گرفتند تا سرانجام اعزام ملی‌پوشان به این رقابت‌ها مهیا شود. ضمن اینکه دختران و پسران هم همراه با تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان به این رقابت‌ها اعزام خواهند شد.
ترکیب تیم‌های ملی با  صلاحدید کادرفنی، به شرح ذیل مشخص شدند:
نوجوانان: محمد برخوردار در وزن 50 کیلوگرم، ابوالفضل عیسی زایی در وزن 60 کیلوگرم، رامین احمدزاده در وزن 66 کیلوگرم، غلامرضا کشتکار در 90 کیلوگرم، محمدعلی کاظمی‌ در 81 کیلوگرم، علی همتی فر در وزن 73 کیلوگرم، سعید کرجی ونوشی در 90 کیلوگرم
جوانان: مصطفی ریاحی فر در 60 کیلوگرم، علی محمدی بریمانلو در 66 کیلوگرم، وحید جدی در 73 کیلوگرم، امین کامیابی در 81 کیلوگرم، قاسم باغچقی در 90 کیلوگرم، علی پرهیزگار در 100- کیلوگرم، فرزین شاهباز 100+ کیلوگرم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی