[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

احتمال برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در بعضی شهرستان‌ها، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، عبدالرضا قاسم‌پور در دومین جلسه کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به روند اجرایی انتخابات در ادوار گذشته  از همه اعضا خواست همچون گذشته همکاری لازم را در برگزاری هر چه باشکوه‌تر انتخابات به کار گیرند.
رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان با تأکید بر اینکه همه اعضا باید تلاش کنند زمینه حضور و مشارکت گسترده مردم را در انتخابات  فراهم کنند، خاطرنشان کرد: لازمه این مشارکت گسترده، برگزاری مناسب انتخابات و توجه به تمهیدات مورد نیاز در این راستا است.
قاسم پور، فناوری اطلاعات را لازمه برگزاری انتخابات دانست و افزود: اعضا کمیته انتخابات برنامه‌های لازم در جهت توسعه زیرساخت‌های ارتباطی مرکز استان و شهرستان‌ها و فراهم‌ کردن سایر تجهیزات الکترونیکی را تدوین کرده و انتخاباتی آرام و قانونمند را رقم بزنند.
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری فارس با تأکید بر اینکه برگزاری نیمه‌الکترونیک انتخابات قطعی است، از احتمال برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در بعضی از شهرستان‌های استان خبر داد.
وی در ادامه یادآور شد:  برگزاری انتخابات پرشور و قانونمند در بعضی شهرستان‌ها نیازمند وحدت و همدلی و همراهی مسئولان است. قاسم‌پور با بیان اینکه استاندار فارس بر لزوم جلوگیری از تکرار مشکلات گذشته تأکید کرده‌اند، عنوان کرد: باید به تقویت نقاط قوت دوره‌های پیشین انتخابات و بر طرف کردن نقاط ضعف آن‌ها بپردازیم و پیش‌بینی‌های لازم در جهت رفع مشکلات احتمالی را در دستور کار قرار دهیم. در این جلسه اعضا کمیته نیز گزارش‌هایی از فعالیت‌های انجام شده و احصا مشکلات پیشین ارائه دادند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی