[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

استاندار فارس: میز خدمت در نماز جمعه موجب ارتباط مستقیم مردم و مسئولان می‌شود، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: برپایی میز خدمت در نماز جمعه موجب ارتباط مستقیم مردم و مسئولان و تسریع در رسیدگی به مسائل مردم می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی‌در بازدید از میز خدمت دستگاه‌های اجرایی استان در نماز جمعه شیراز، اظهارداشت: میز خدمت به مناسبت چهلمین سالگرد تأسیس نماز جمعه در حرم مطهر احمد بن موسی(ع) برگزار توسط دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شده است و مردم نیز به دلیل اطلاع‌رسانی قبلی، استقبال خوبی کرده‌اند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان  این که در میز خدمت مردم مستقیم از مسئولان مطالبات خود را درخواست می‌کنند، افزود: در ورودی دستگاه‌های اجر‌ایی نیز میز خدمت وجود دارد و ارباب رجوع راهنمایی می‌شوند.
وی با تأکید بر  این که برپایی میز خدمت قطعاً اثر گذار است و موجب ارتباط مستقیم مردم و مسئولان می‌شود، ادامه داد: میز خدمت در روزهای جمعه در نماز جمعه توسط دستگاه‌های اجرایی تشکیل می‌دهند و مسائل و مشکلات مردم بررسی می‌شود.
استاندار فارس تصریح کرد: همه مسائل مردم با  این روش حل نمی‌شود و برخی موارد نیاز به بررسی‌های دقیق‌تر دارد و باید فرایندهای لازم اداری طی شود؛ اما تلاش می‌شود دستگاه‌ها بر اساس ضوابط و مقررات، سریع‌تر، 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی