[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

دیدار رییس کل دادگستری فارس از بنیاد بین‌المللی غدیر، روزنامه شیراز نوین

 رییس کل دادگستری استان فارس در رأس هیئت عالی قضایی استان فارس از بنیاد بین‌المللی غدیر دیدن کرد.
به گزارش روابط عمومی دادگستری استان فارس در این دیدار رییس کل دادگستری فارس ضمن تقدیر از اقدامات اثر بخش فرهنگی و آموزشی این بنیاد در راستای معرفی حادثه بزرگ غدیر و تبیین جایگاه امامت و ولایت به نسل جوان گفت: بی‌شک توفیقات حاصل شده در این بنیاد با توسل به امیرالمومنین (ع) و پشتوانه اراده الهی بوده است.
حجت الاسلام و المسلمین سید کاظم موسوی همچنین با اشاره به آمادگی دادگستری فارس در بخش‌های مختلف فرهنگی و آموزشی در جهت  همکاری متقابل با بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: اقدامات آموزشی و فرهنگی ارزشمندی که بنیاد غدیر استان فارس از آغاز تأسیس تاکنون در استان انجام داده است قابل توجه و قابل ستایش است چرا که این اقدامات زمینه‌ساز تقویت بینش دینی و انتقال آگاهی‌های اعتقادی و مذهبی به بدنه جامعه است.
وی در ادامه ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بنیاد بین‌المللی غدیر گفت: تلاش خواهیم کرد در بخش‌های مختلف مجموعه قضایی به‌خصوص در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی دادگستری استان و همچنین زندان‌های استان به بهترین نحو از ظرفیت‌های بنیاد بین‌المللی غدیر استفاده نمائیم.
پیش از سخنان رییس کل دادگستری استان فارس، دبیر بنیاد بین‌المللی غدیر فارس نیز ضمن ارائه گزارش از عملکرد بنیاد از سال 92 تا کنون، گفت: از ابتدای فعالیت بنیاد بین‌المللی غدیر در استان بیش از 110 دوره آموزشی برگزار و بیش از 7 هزار نفر با ابعاد گوناگون حادثه عظیم غدیر آشنا شده‌اند.
گفتنی است در دیدار رییس کل دادگستری استان فارس از بنیاد بین‌المللی غدیر دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان، رییس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شیراز، معاونان قضایی دادگستری استان، سرپرستان محاکم کیفری 2 و خانواده شیراز و معاونان دادستان شیراز  ایشان را همراهی کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی