[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

سرپرست اداره ورزش و جوانان سپیدان منصوب شد، روزنامه شیراز نوین

طی حکمی ‌از سوی مدیرکل ورزش و جوانان فارس محمدباقر عزیزمنش به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان منصوب و از خدمات فرامرز عمادی، رئیس پیشین این اداره قدردانی شد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، در حکم حیدرعلی کامیاب کلانتری به عزیزمنش آمده است: با عنایت به تعهد، تجارب و تخصص جنابعالی به موجب این ابلاغ از تاریخ 03‏/05‏/98 به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان تعیین می‌گردید.
امید است با اتکال به خداوند منان و بهره‌مندی از اخلاص، تدبیر، تلاش و تعامل سازنده با مدیران، کارکنان، ورزشکاران و جوانان و سایر ظرفیت‌های موجود شهرستان در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های این اداره کل و دولت تدبیر و امید در انجام امور محوله موفق و مؤید باشید. در آیین معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان که صبح پنجشنبه 3 مرداد ماه در جلسه شورای اداری شهرستان در محل فرمانداری انجام گرفت، سید علاالدین خادم نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی‌، علی رضایی معاون جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان، جمال جوادی جهرمی ‌فرماندار سپیدان، ابوالفضل اسدی‌زاده کارشنان امور جوانان و کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان و تنی چند از مسئولان هیئت‌های ورزشی و پیشکسوتان ورزش حضور داشتند، محمدباقر عزیزمنش به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان این شهرستان معرفی گردید و از خدمات فلامرز عمادی، رئیس پیشین این اداره قدردانی شد.
گفتنی است محمدباقر عزیزمنش سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان سپیدان از نیروهای بومی ‌و دارای 26 سال سابقه کار، برادر شهید و از خانواده معزز شهدا است.
وی همچنین دارای کارت مربیگری بین‌المللی اسکی، مربی ورزش، دارای کارت مربیگری در رشته‌های غارنوردی، صخره نوردی و یخ نوردی است و در سال 95 نیز به مدت 5 ماه سرپرستی این اداره را بر عهده داشته است. وی در رشته‌های فوتبال و والیبال نیز دارای مدرک مربیگری و داوری است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی