[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

بانک مرکزی سیاست‌های‌ صحیحی برای ثبات قیمت دلار اتخاذ کرده است، روزنامه شیراز نوین

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی‌با تأکید بر اینکه برای اطمینان بخشی به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان ثبات قیمت دلار حائز اهمیت است، گفت: علیرغم تحریم‌های موجود بانک مرکزی با اتخاذ سیاست‌های درست به سمت کاهش و ثبات قیمت ارز رفته است و باید این مسیر ادامه یابد.
حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با ایسنا، ضمن ارزیابی دلایل کاهش نرخ دلار بیان کرد: کاهش نرخ دلار باید بر روی سایر بخش‌ها تأثیرگذار باشد. در بخش‌هایی که کاهش نمی‌یابد علت آن دلالانی هستند که برای حفظ منافع خود از کاهش قیمت‌ها جلوگیری می‌کنند و می‌خواهند انحصاری که هست باقی بماند.
وی در ادامه اظهار کرد: کاهش قیمت دلار باید متناسب با توازن بازار انجام شود ولی آنچه که بسیار حائز اهمیت است ثبات قیمت آن است. نماینده  مردم شاهین شهر در مجلس با تأکید بر ضرورت تثبیت قیمت دلار بیان کرد: باید با تدبیر و برنامه‌ریزی قیمت دلار را جوری تنظیم کرد که ثبات داشته‌باشد و دیگر دچار نوسان نشود. وی در ادامه تأکید کرد: برای اطمینان بخشی به سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان و تاجران ثبات قیمت دلار حائز اهمیت است که نقش مؤثری در تنظیم اقتصاد کشور دارند. علیرغم تحریم‌های‌  موجود بانک مرکزی با اتخاذ سیاست‌های درست به سمت کاهش و ثبات قیمت ارز رفته است و باید این مسیر ادامه یابد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی