[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

برپایی نمایشگاه درشرایط کنونی همت می‌خواهد، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های استان فارس گفت: هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم یدکی و قطعات خودور در شیراز برگزار خواهد شد.
به گزارش شیراز نوین به نقل ازایسنا ، سید محمود‌موسوی در یک کنفرانس خبری گفت: سه‌شنبه هشتم مردادماه هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو در شیراز آغاز به کار خواهد کرد.
وی با اشاره به فضای 10 هزار متری این نمایشگاه، گفت: بیش از صد شرکت تولیدی داخلی و خارجی در قالب 350 غرفه، در این نمایشگاه محصولات تولیدی خود را معرفی و عرضه خواهند کرد.
موسوی با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه در شرایط اقتصادی کنونی جامعه، همت والایی نیاز دارد، گفت: این نمایشگاه تا یازدهم مردادماه برپا خواهد بود.
او در خصوص برنامه‌‌های‌ جنبی این نمایشگاه گفت: برپایی کارگاه آموزشی و همایش‌هایی با حضور رئیس اتحادیه مربوطه و اداره کل استاندارد استان فارس برگزار خواهد شد.
موسوی با بیان اینکه افتتاحیه این نمایشگاه با حضور مدیران شرکت‌های برتر تولیدی لوازم یدکی، قائم مقام ایران خودرو و مسئولان شرکت سابکو و مسئولانی از دوایر مرتبط دولتی و فعالان بخش خصوصی استان فارس، برگزار می‌شود، گفت: زمان افتتاح نمایشگاه ساعت 18 روز هشتم مرداد خواهد بود.
مدیرعامل شرکت بین‌المللی نمایشگاه‌های استان فارس با بیان اینکه 65 درصد از شرکت‌کنندگان این نمایشگاه از سایر استان‌های کشور خواهند بود، زمان بازدید از این نمایشگاه را عصرها از ساعت 17 تا 23 اعلام کرد.
موسوی گفت: در این نمایشگاه نمایندگان تولیدکنندگان خارجی قطعات خودرو نیز حاضر خواهند بود که تولیدات ایتالیا، چین، ترکیه، آلمان، کره جنوبی را عرضه خواهند کرد. وی از پیش‌بینی برنامه‌های جنبی در این نمایشگاه خبر داد و گفت: این برنامه‌ها با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و اداره کل استاندارد فارس و اتحادیه مربوطه برگزار خواهد شد.
به گزارش ایسنا، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی اتومبیل شیراز گفت: تمام محصولات عرضه شده در این نمایشگاه، با حساسیت‌های ویژه رصد و کنترل خواهد شد. عبدالهادی خسروفر با بیان اینکه در این نمایشگاه لوازم یدکی خودروی سبک و سنگین معرفی و عرضه می‌شود، گفت: تعامل خوبی با اداره کل استاندارد فارس وجود دارد و به واسطه اعتماد موجود، بازرسی نیز به اتحادیه سپرده شده است. وی با بیان اینکه نمایشگاه شیراز دومین نمایشگاه بزرگ قطعات خودرو کشور بعد از تهران است، گفت: با توجه به جدا شدن نمایشگاه‌های خودرو و قطعات خودرو، معمولاً بازدیدکنندگان از این نمایشگاه را گروه تخصصی تشکیل می‌دهندو کمتر عامه مردم خواهند بود.
خسروفر خاطرنشان کرد: نظارت مناسبی با حضور بازرسان اداره کل استاندارد، سازمان صمت و اتحادیه، بر روند معرفی و عرضه کالا نظارت دارد.
وی با بیان اینکه احتمال خطا وجود دارد، گفت: تلاش شده که برندهای برتر و شناخته شده در این نمایشگاه حضور داشته‌باشند تا شاهد حداقل میزان خطای ممکن باشیم، زیرا نمایشگاه و حضور در آن، مهر تأییدی بر یک کالا خواهد بود. 
خرم، مجری هجدهمین نمایشگاه قطعات خودرو نیز با بیان اینکه سه دوره نمایشگاه خودرو از لوازم یدکی جدا شده است، گفت: علی‌رغم تمام مشکلات اقتصادی، شاهد رشد 20 درصدی شرکت‌کنندگان در این دوره نمایشگاه هستیم. خرم خاطرنشان کرد که در هجدهمین نمایشگاه شیراز، 60 درصد از شرکت‌کنندگان، واحدهای تولیدی خودرو و نمایندگی‌های آن هستند، گفت: حدود 40 درصد از شرکت‌کنندگان، واردکننده یا فروشنده هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی