[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۲
  • دوره جدید

عملیات احداث قطعه اول بزرگراه محور صفاشهر- بوانات آغاز شد، روزنامه شیراز نوین

مدیر کل راه و شهرسازی فارس گفت: عملیات احداث قطعه اول بزرگراه محور صفاشهر - بوانات به طول 10‌کیلومتر با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال آغاز شد.
به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع‌رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان فارس، مهندس فیروز تکاور، مدیرکل این اداره کل  افزود: این پروژه  محور صفاشهر - بوانات که یکی از محورهای پر ترافیک و پرتردد این استان است با پیگیری‌های نماینده مردم آباده - بوانات در مجلس شورای اسلامی‌ردیف بودجه ملی گرفت.
وی تصریح کرد: طول کل پروژه 45 کیلومتر است که مطالعه کل محور به‌طور کامل انجام شده و در برنامه کاری اداره کل راه و شهرسازی قرار گرفته است.
مدیر کل راه و شهرسازی فارس اذعان داشت: برنامه این اداره کل در خصوص این پروژه این است که 10 کیلومتر از صفاشهر به بوانات و 10 کیلومتر هم از بوانات به سمت صفاشهر همزمان آغاز گردد.
مهندس تکاور خاطر نشان ساخت 25 کیلومتر باقی مانده از این محور نیز به زودی به مناقصه خواهد رفت تا کل 45 کیلومتر از این محور در دست عملیات احداث بزرگراه قرار گیرد.
او اضافه کرد: در همین منطقه از مزایجان به کره‌ای هم مطالعات آن به پایان رسیده و طرح آن نیز تهیه گردیده و به زودی 10 کیلومتر از مسیر مزایجان به کره‌ای نیز عملیات احداث آن آغاز خواهد شد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی