[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

برپایی میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی شیراز در محل اقامه نمازجمعه ، روزنامه شیراز نوین

به مناسبت سالروز نخستین اقامه نماز جمعه پس از پیروزی انقلاب اسلامی، مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز با هدف ارتباط مستقیم و رسیدگی به مسایل بهداشت و درمان مردم در محل برگزاری نماز جمعه شیراز حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی‌دانشگاه علوم پزشکی شیراز، مشاور رییس دانشگاه و رییس حوزه ریاست حضور مسئولان مجموعه علوم پزشکی شیراز در محل نماز جمعه را بیانگر خدمات اثرگذار این مجموعه دانست که شهروندان با اعتماد نسبت به این دانشگاه، می‌توانند مسایل خود را مطرح می‌کنند.
دکتر «علیرضا صحراگرد» افزود: حضور مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شیراز در بین نمازگزاران، فرصتی است که شهروندان بتوانند مطالبات خود را درخواست و برای رفع نیازهای خود از مسئولان چاره‌جویی کنند.
او ادامه داد: مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز علاوه بر این خدمت در محل نماز جمعه، در طول هفته نیز با در نظر گرفتن میز خدمت در محل ورودی دانشگاه، بستری را فراهم کرده تا شهروندان بتوانند مسایل خود را مطرح کنند.
دکتر صحراگرد با اشاره به فعالیت میز خدمت دانشگاه گفت: در برخی بازه‌‌های‌ زمانی، حجم قابل توجهی از مراجعان به میز خدمت، خدمات مورد تقاضا را بدون سرگردانی دریافت می‌کنند.
مشاور رییس دانشگاه تأکید کرد: متقاضیان می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه هر هفته با حضور در محل میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برای دریافت و مشاوره هرگونه خدمات مرتبط با این دانشگاه، مسایل خود را در میان بگذارند.
همگام با دیگر ادارات و سازمان‌‌های‌  استان فارس، میز خدمت دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در محل نماز جمعه در حرم مطهر شاهچراغ(ع) برپا شد و خدمات ارائه شده مورد بازدید استاندار فارس قرار گرفت.
استاندار فارس در این بازدید بر تلاش تمامی‌سازمان‌ها و ادارات در ارتقای سطح رضایت‌مندی مراجعان تأکید کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی