[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

قاطعانه از پلیس در برخورد با هنجارشکنان حمایت می‌کنیم، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر استان فارس تأکید کرد که سپاه پاسداران از اقدامات نیروی انتظامی‌در برخورد با هنجارشکنان قاطعانه حمایت می‌کند. به گزارش ایسنا منطقه فارس به نقل از تنویر، سردار سید هاشم غیاثی در جلسه شورای معاونان سپاه فجر با بیان اینکه عناصر مؤمن نیروی انتظامی‌در خط مُقدم مقابله با قانون‌شکنان و برهم‌زنندگان امنیت جامعه نقش‌آفرینی می‌کنند، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی‌از اقدامات ارزشی و برخورد نیروی انتظامی‌با هنجارشکنان فرهنگی و اجتماعی قاطعانه حمایت می‌کند. وی با بیان اینکه طراحی توطئه‌‌های‌ فرهنگی یکی از محورهای اصلی تلاش دشمنان انقلاب اسلامی ‌برای ضربه زدن به ملت ایران است، گفت: توطئه‌‌های‌ فرهنگی استکبار جهانی در قالب طرح‌‌های‌ مختلف و با هدف تخریب بنیان خانواده ایرانی و هنجارشکنی اجتماعی برنامه‌ریزی شده و اقدامات و مواضع نیروی انتظامی‌در مقابله با این توطئه‌ها قابل تقدیر است.
فرمانده سپاه فجر افزود: هجمه رسانه‌ای استکبار جهانی بر علیه سپاه‌پاسداران و نیروی انتظامی‌ نشان از ترس دشمنان انقلاب‌اسلامی ‌از اقتدار و اقدامات تأثیرگذار این دو نهاد انقلابی در زمینه‌‌های‌ فرهنگی، اجتماعی و دفاعی است. وی افزود: برخورد قاطعانه با هنجارشکنان و برهم‌زنندگان امنیت اجتماعی در جامعه یک مطالبه عمومی‌ و رسالت مهم نیروی انتظامی‌جمهوری اسلامی‌ایران است. 
غیاثی با بیان اینکه مردم مؤمن و انقلابی فارس همواره از نیروی انتظامی‌حمایت می‌کنند، گفت: همکاری اطلاعاتی و عملیاتی در سطح بسیار خوبی بین سپاه فجر و نیروی انتظامی‌در برخورد با قانون‌شکنان و هنجارشکنان اجتماعی در استان فارس برقرار است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی