[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۲
  • دوره جدید

در نیمه دوم باید پیروز می‌شدیم، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: ارژن در کرمانشاه به تعبیری دو امتیاز مهم را از دست داد؛ اما به تعبیری دیگر سه امتیاز گرفت!
در هفته پنجم لیگ برتر فوتسال، نماینده شیراز  عصر جمعه در کرمانشاه به میدان رفت. جدال دو تیم انتهای جدولی از اهمیت خاص خود برخوردار بود و تیم کرمانشاهی و تازه صعود کرده به لیگ برتر موفق شد در دقیقه 4 بازی، اولین گل را وارد دروازه حریف شیرازی کند. 4 دقیقه بعد دومین گل هم با فشار میزبان وارد دروازه میهمان شد. با این نتیجه ارژن به تهِ ته جدول رده‌بندی سقوط کرده بود. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید؛ اما در نیمه دوم ورق برگشت و در دقیقه 24 میثم ایلانلو اختلاف را به یگ گل کاهش داد. در ادامه و در دقیقه 33 مصطفی فخری دومین گل را هم وارد دروازه میزبان کرد تا بازی 2-2 مساوی شده و با همین نتیجه هم به پایان برسد. بنابراین در جدال قعرنشینان، ارژن در نیمه دوم موفق شد دو امتیاز از حریف کاسته و یک امتیاز به اندوخته‌های خود بیفزاید تا این بازگشت ارزشی معادل سه امتیاز داشته باشد.
حمیدرضا کمالی، سرمربی ارژن شیراز پس از این بازی به شیرازنوین گفت: متأسفانه یا خوشبختانه بازی مساوی شد. با توجه به اینکه تیم کرمانشاه تازه به لیگ برتر صعود کرده و هفته هم یک نتیجه خوب در کرج گرفته بود و از طرفی تماشاگران پرشوری دارد که سالن را پر می‌کنند و فشار زیادی به حریف وارد می‌کنند و همچنین با توجه به اینکه ما سه بازیکن به نام‌های مرتضی کشاورز، رضا جوانبخت و رضا طلوعی را در اختیار نداشتیم، با ترکیبی جوان وارد این مسابقه شدیم و در همان 10 دقیقه اول دو گل خوردیم. خوب بازی نکردیم و در ادامه سعی کردیم تا پایان نیمه همین نتیجه را حفظ کنیم تا اتفاق بدتری رخ ندهد.
کمالی افزود: اما در نیمه دوم بچه‌ها یک فوتبال یک‌طرفه را به نمایش گذاشتند. تمام تاکتیک‌ها را در زمین پیاده کردند و کاملاً کنترل بازی را در اختیار گرفتند. این شد که علاوه بر جبران دو گل خورده، می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم که متأسفانه در این امر ناموفق عمل کردیم. محدودیت خطای تیمی‌ حریف هم در دقایق پایانی به پایان رسید؛ ولی خب فکر می‌کنم داوران کمی‌ اسیر جو سالن شدند و نتوانستیم به گل دیگری برسیم. در دقایق آخر فشار زیادی را هم از جانب تماشاگران و تیم حریف تحمل کردیم؛ اما بچه‌ها بازی را کنترل کردند و در نهایت، دیداری که باید می‌بردیم را مساوی کردیم.
سرمربی تیم فوتسال ارژن در پایان گفت: نباید فکر کنیم تیم کرمانشاه چون تازه به لیگ برتر آمده یا در انتهای جدول قرار دارد تیم ضعیفی است و ما باید حتماً این تیم را می‌بردیم. آنها تیم خیلی خوبی هستند و من قول می‌دهم یقه بقیه تیم‌ها را هم می‌گیرند و هفته به هفته بهتر می‌شوند. ما هم امیدواریم در هفته آینده بتوانیم موفق‌تر عمل کنیم.
ارژن روز جمعه همین هفته، ششمین بازی خود را مقابل گیتی‌پسند انجام خواهد داد؛ گیتی‌پسندی که به نظر می‌رسد از اقتدار سال‌های گذشته برخوردار نیست و در بازی اخیر خود هم به سختی با نتیجه 7 بر 5 مقاومت البرز را شکست داد. در سایر دیدارهای هفته پنجم، شهروند ساری و مس سونگون به تساوی 4-4 رضایت دادند. فرش‌آرای مشهد چهار بر یک‌ هایپر شاهین‌شهر را شکست داد. تیم صدرنشین سن‌ایچ ساوه شش بر دو حفاری اهواز را مغلوب کرد، تیم شگفتی‌ساز و رده دومی ‌اهورای بهبهان دو بر یک سوهان محمدسیمای قم را شکست داد و ستارگان ورامین با دو گل از سد آذرخش بندرعباس گذشت.
در جدول رده‌بندی، سن‌ایچ ساوه با 12 امتیاز صدرنشین است، اهورا با 10 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد، حفاری اهواز با 9 امتیاز سوم است و گیتی‌پسند و مس با 8 و 7 امتیاز در رتبه‌های چهارم و پنجم قرار دارد. ارژن هم با 4 امتیاز سیزدهم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی