[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: به جوان‌ها میدان می‌دهیم‌، روزنامه شیراز نوین

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران می‌گوید با وجود قطعی بودن صعود این تیم به مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا، مرحله مقدماتی را جدی می‌گیرد.
به گزارش پایگاه خبری فوتسال ایران، قرعه کشی مرحله مقدماتی فوتسال جام ملت‌های آسیا پنجشنبه گذشته در مالزی برگزار شد.
تیم ملی ایران در گروه B منطقه آسیای مرکزی و جنوبی با تیم‌های ترکمنستان و قرقیزستان هم‌گروه شد. با توجه به صعود دو تیم از این گروه به مرحله نهایی و همچنین میزبانی ترکمنستان در مرحله نهایی جام ملت‌های آسیا، می‌توان گفت ایران و قرقیزستان پیش از شروع رقابت‌های مرحله نهایی صعود خودشان را قطعی کرده‌اند.
سیدمحمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال در این ارتباط گفت: برای ما فرقی ندارد با چه تیم‌هایی هم‌گروه هستیم یا صعودمان قطعی است یا خیر. برنامه‌ای که دادیم باید کامل انجام شود. این مسابقات را جدی می‌گیریم و ارزش حریفانمان را بالا می‌بینیم؛ چون در این صورت است که ارزش خودمان هم بالا می‌رود.
وی در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی ایران با تمام قوا در این مسابقات حاضر می‌شود، تأکید کرد: نمی‌گویم با تمام قوا، چون ممکن است از چند بازیکن جوان در ترکیب تیم استفاده کنم؛ ولی همان‌طور که گفتم، این مسابقات را جدی می‌گیریم و با وجود صعود، انگیزه زیادی برای شرکت در این مرحله داریم.
سرمربی تیم ملی فوتسال درباره پیش‌بینی‌اش از تیم‌های صعود کننده از گروه A یادآور شد: افغانستان در این سال‌ها پیشرفت خوبی داشته و به واسطه عملکرد چشمگیر این تیم در رده جوانان، در شرایط روحی خوبی قرار دارد. فکر می‌کنم ازبکستان و افغانستان در گروه اول به مرحله نهایی صعود کنند.
ناظم‌الشریعه در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر ارزیابی‌اش از مسابقات لیگ برتر فوتسال گفت: اینکه تیم‌هایی با ملی پوش کمتر مقابل تیم‌هایی با ملی پوش بیشتر نتیجه می‌گیرند و پیروز می‌شوند، نشانه رشد لیگ است؛ اما از سوی دیگر این می‌تواند یک زنگ خطر باشد. ملی پوشان باید حواسشان را جمع کنند و خودشان را در مرز آمادگی نگه دارند. وقتی تیمی‌ با چهار یا پنج ملی پوش شکست می‌خورد، نشان می‌دهد که احتمالاً این بازیکنان هم ضعیف شده اند. به هر حال تمام تیم‌ها قابل احترام هستند و ما لیگ را کاملاً زیر نظر داریم. من و همکارانم بازیکنان و مسابقات را رصد می‌کنیم تا آماده ترین‌ها به تیم ملی دعوت شوند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی