[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

استاندار فارس: نیازمند گسترش اخلاق و شعائر دینی در جامعه هستیم، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی‌در جلسه بررسی روند احداث مرکز خدمات حوزه علمیه استان فارس نقش روحانیت در پیروزی، استقرار و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی‌ را بی‌بدیل و برجسته توصیف کرد و افزود: اکثر این قشر شریف از کمترین خدمات برخوردار هستند که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
 استاندار فارس با تأکید بر اینکه امروز نیاز جدی به گسترش اخلاق و فرهنگ و  شعائر دینی احساس می‌شود، عنوان کرد: وجود گسترش بعضی از آسیب‌ها و ناهنجاری‌‌های‌  موجود به سبب این است که از ظرفیت روحانیون در جامعه به خوبی استفاده نشده است.
وی خاطرنشان کرد: به منظور استفاده از این ظرفیت ارزشمند باید رفع مشکلات مجموعه روحانیون را در دستور کار قرار دهیم.
نماینده عالی دولت در استان فارس با تأکید بر اینکه احداث یک مجموعه که خدماتی در گستره پهناور استان فارس به طلاب  و روحانیون ارائه کند حائز اهمیت است، ابراز امیدواری کرد: همانگونه که شروع احداث این مجموعه در دولت تدبیر و امید رقم خورده است شاهد تکمیل ان در دوران فعالیت این دولت باشیم.
وی در ادامه با اشاره به محدودیت‌ها و تنگناهایی که در سال جاری به وجود آمده است، اظهار کرد: تلاش می‌کنیم  همه ظرفیت‌‌های‌  قانونی برای تأمین اعتبار و تکمیل این پروژه مورد استفاده قرار گیرد.
دکتر رحیمی‌ تأکید کرد: مدیریت ارشد استان در کنار توجه به مجتمع خدماتی حوزه علمیه توجه ویژه‌ای به مراکز دینی، مساجد و کانون‌‌های‌  فرهنگی دارد.
استاندار فارس به ظرفیت غنی و ارزشمند خیرین در استان فارس نیز اشاره کرد و از دست‌اندرکاران مجتمع خدماتی حوزه علمیه خواست در تکمیل این پروژه از ظرفیت خیران و همچنین حمایت علما و مراجع دینی بهره‌مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی