[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

المیادین: بن علوی حامل پیام واشنگتن و لندن نبود، روزنامه شیراز نوین

درحالی که برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند وزیر خارجه عمان حامل پیام‌هایی از سوی آمریکا و انگلیس برای ایران است، منابع موثق در گفت وگو با المیادین اعلام کردند که این خبر صحت ندارد.
به گزارش ایسنا، شبکه المیادین به نقل از منابع موثق اعلام کرد که خبر برخی رسانه‌ها مبنی بر اینکه یوسف بن علوی، وزیر خارجه عمان حامل پیام‌هایی از سوی آمریکا و انگلیس برای ایران است، صحت ندارد.
این منابع افزودند: بن علوی همچنین حامل پیام جرد کوشنر، داماد  و مشاور ترامپ برای تهران نبود.
منابع این شبکه لبنانی همچنین اعلام کردند که یوسف‌بن‌علوی خودش آمادگی مسقط برای میانجی‌گری بین تهران و واشنگتن و لندن به منظور کاهش تنش را اعلام کرد.
به گزارش ایسنا، پیش از این برخی رسانه‌ها مدعی شده بودند که وزیر خارجه عمان حامل دو پیام از سوی آمریکا و انگلیس برای ایران است.
یوسف بن علوی روز شنبه وارد تهران شد و با مقامات عالی‌رتبه کشورمان از جمله محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران و علی شمخانی، دبیرشورای عالی امنیت ملی دیدار و گفت‌وگو کرد.
محمد جواد ظریف در رابطه با دیدارش با بن علوی در توئیتر خود نوشت: «از این که امروز در تهران میزبان دوست برجسته‌ام یوسف بن علوی بن عبدالله وزیر امور خارجه عمان هستم، بسیار خرسندم. درباره تأثیرات تروریسم اقتصادی ایالات متحده علیه ایران، روابط دوجانبه، تحولات منطقه‌ای و امنیت در خلیج فارس، تنگه هرمز و خلیج عمان گفت‌وگو کردیم.»

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی