[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

شفافیت مالی در اولویت برنامه‌هاست ، روزنامه شیراز نوین

مهندس احمد زمزم، مدیر کل امور مالی و ذیحسابی بنیاد‌مسکن کشور و محمود عباسی معاون پشتیبانی بنیاد مسکن فارس از سایت شهرک نشاط شیراز در روستای سلطان‌آباد بازدید کردند. درحاشیه این بازدید از پروژه مسکونی نشاط شیراز به عنوان جلوه بارزی از تأمین مسکن زیبا و با دوام یاد شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مدیر کل امور مالی و ذیحسابی بنیاد مسکن کشور در حاشیه این بازدید بر لزوم شفافیت مالی و رعایت موازین قانون در اجرای طرح‌‌های‌ عمرانی تأکید کرد و ابراز داشت: بنیاد مسکن از جمله دستگاه‌هایی است که در زمینه شفافیت مالی و اجرای موازین قانونی به درستی عمل کرده است.
احمد زمزم اجرای طرح مسکونی نشاط شیراز را از جمله پروژه‌‌هایی دانست که در رونق مسکن شهری و خانه‌دار شدن اقشار با سطوح درآمدی مختلف بسیار مؤثر است و گفت: تأمین مسکن نیازمندان از کارکردهای اصلی بنیاد مسکن است و بنیاد دراین عرصه بسیار خوب عمل کرده است. معاون پشتیبانی بنیادمسکن استان فارس هم با بیان اینکه بنیاد مسکن برای تأمین مسکن نیازمندان و توسعه مسکن شهری به ویژه در شهرهایی‌که با مشکل حاشیه‌نشینی روبرو هستند از همه ظرفیت‌‌های‌  قانونی استفاده می‌کند، گفت: کلان‌شهر شیراز از جمله مناطقی است که با حاشیه‌نشینی مواجه است و توسعه طرح‌‌های‌  مسکن شهری منطبق با اصول و ضوابط شهرسازی می‌تواند در ساماندهی این مناطق مؤثر باشد.
عباسی با بیان اینکه تاکنون 4 هزار و 730 واحد مسکن در قالب 77 پروژه مسکن محرومین شهری در استان فارس تحویل متقاضیان شده است، اظهار داشت: تعداد یک هزار و 42 واحد مسکن محرومین شهری نیز در قالب 17 پروژه با پیشرفت فیزیکی 40 درصد در دست اجرا است که امید است در سه ماه اول امسال تکمیل شود.
معاون پشتیبانی بنیاد مسکن استان فارس افزود: امسال نیز یک هزار و 635 واحد مسکونی در قالب این طرح در دست طراحی داریم که امسال عملیات اجرایی یک هزار و 325 واحد از آن آغاز می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی