[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

عزم نیروهای جهادی برای توسعه روستایی، روزنامه شیراز نوین

هم‌زمان با چهلمین سالروز برگزاری نماز جمعه مسئولان و کارشناسان بنیاد مسکن استان فارس با تشکیل میز خدمت در مصلی نماز جمعه شیراز جلوه‌هایی از خدمت بی‌منت به مردم و پاسخگویی رو در رو را به تصویر کشیدند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، مهندس فرج الله نصیری معاون بازسازی و مسکن روستایی بنیاد مسکن استان فارس در حاشیه میز خدمت بنیاد مسکن، ابراز داشت: میز خدمت نمونه کاملی از ارتباط بی‌واسطه و مستقیم مردم با مسئولان است که از برکات و آرمان‌‌های‌  نظام اسلامی  قلمداد می‌شود.
مهندس نصیری با بیان اینکه در میز خدمت بنیاد مسکن بسیاری از اقشار مختلف مردم دسترسی آسان و بی‌واسطه با مسئولان دارند، گفت: مسئولیت در نظام اسلامی یک امانت است و مسئولان باید بدون واسطه با مردم ارتباط داشته‌باشند و مشکلات مردم را بشنوند و برای حل آن چاره اندیشی کنند.
وی با بیان اینکه در میز خدمت بنیاد مسکن استان فارس موارد متعددی از مشکلات روستاها، مواردی از مشکلات سیل شیراز و پیگیری پرداخت مطالبات و مباحث توسعه روستایی مطرح شد، گفت: جمعی از مسئولان و کارشناسان بنیاد مسکن در میز خدمت به صورت بی‌واسطه و رو در رو به پیگیری مسایل مطرح شده مبادرت ورزیدند.
وی همچنین با اشاره به اقداماتی که برای جبران خسارت‌‌های‌  سیل در شیراز انجام شده، گفت: مبلغ 141میلیارد و 835 میلیون ریال تا کنون به سیل‌زدگان استان فارس خسارت پرداخت شده است.
وی اعلام کرد که این میزان خسارت در قالب تسهیلات احداث و تعمیر مسکن و همچنین کمک‌های معیشتی و بلاعوض به سیل‌زدگان و آسیب‌دیدگان از سیل در فارس پرداخت شده است. نصیری با اشاره به  مشارکت بنیاد مسکن و بانک‌‌های‌  عامل در معرفی و پرداخت تسهیلات به مالکان واحدهای خسارت دیده از سیل، افزود: بر اساس ارزیابی‌‌های‌ انجام شده در سیل امسال 605 واحد شهری و یک هزار و 378 واحد روستایی نیازمند بازسازی کامل و 3 هزار و 854 واحد شهری و روستایی نیازمند تعمیرات تشخیص داده شد.  

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی