[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

اصناف تولیدی به شهرک صنعتی بیایند، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس  از آمادگی این شرکت برای استقرار اصناف تولیدی در شهرک‌ها و نوا حی صنعتی استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی‌شرکت شهرک‌های صنعتی فارس، احد فتوحی در جلسه مسئولان اتاق اصناف شهرستان‌های فارس، گفت: هدف از این اقدام جمع‌آوری مشاغل آلاینده و مزاحم شهری و همچنین تکمیل زنجیره تأمین و تولید کالا در شهرک‌های صنعتی است.
وی کاهش آلودگی‌های صوتی، زیست‌محیطی و نیز کنترل و کاهش ترافیک را از دیگر مزیت‌های انتقال صنوف به شهرک‌های صنعتی اعلام کرد. فتوحی با اشاره به وجود 61 شهرک و ناحیه صنعتی در استان فارس افزود: هم اکنون امکانات مورد نیاز از قبیل گاز، آب، برق، معابر، روشنایی، تلفن، اینترنت، فضای سبز، نگهبانی و سایر زیرساخت‌های مورد نیاز در شهرک‌های صنعتی فراهم شده و این شرکت آمادگی دارد زمینه استقرار اصناف را فراهم آورده است.
این مسئول با بیان اینکه اصناف تولیدی در صورت استقرار در شهرک‌های صنعتی استان از مزیت‌های شهرک‌ها بهره‌مند می‌شوند،  گفت: پرداخت اقساطی حدود  70درصد از قیمت زمین و همچنین استفاده از برخی تسهیلات از جمله مزایای استقرار صنوف تولیدی در شهرک‌های صنعتی است. وی افزود: در طراحی شهرک‌ها و نواحی صنعتی، زون‌هایی برای استقرار اصناف تولیدی، توزیعی وخدماتی در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با دعوت از اصناف تولیدی برای انتقال به شهرک‌ها و نواحی صنعتی، گفت: امکانات و شرایط خوبی جهت حضور سرمایه‌گذاران بخش صنعت و اصناف تولیدی در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان فراهم است که امیدواریم با حمایت از تولید و صنایع خرد، کوچک و متوسط گام‌های مؤثری در زمینه رونق تولید برداریم. وی تأکید کرد: شرایط استقرار صنوف در شهرک‌های صنعتی استان مهیا است و تمامی‌ مزایای واحدهای صنعتی و تخفیفات و تشویقات مرتبط با آن مشمول صنوف تولیدی نیز خواهد شد و آنها می‌توانند از خدمات حمایتی این شرکت نیز بهره‌مند شوند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی