[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

جنگ تاکتیک را از ایتالیا بردیم، روزنامه شیراز نوین

بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال جوانان ایران مدعی شد تیمش در دیدار فینال مسابقات قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان برنده جنگ تاکتیک‌ها مقابل ایتالیا شده است.
 به نقل از سایت فدراسیون والیبال، بهروز عطایی، سرمربی تیم والیبال جوانان ایران بعد از کسب عنوان قهرمانی مسابقات زیر 21 سال جهان اظهار داشت: بازی سختی داشتیم که قابل پیش‌بینی بود. بچه‌ها تمام تلاش خود را کردند تا بهترین نتیجه را کسب کنیم. بازیکنانم مزد زحمات چند ماه گذشته خود را گرفتند. این موفقیت را به جامعه‌ بزرگ والیبال ایران تبریک می‌گویم.
او در واکنش به طرح این موضوع که «با توجه به دو شکست ایران کسی از شما انتظار قهرمانی نداشت»، افزود: نباید زود قضاوت کنیم. ما با برنامه در مسابقات حاضر شدیم و نتایج را به خوبی پیش بردیم و با یک استراتژی درست به فینال رسیدیم و در فینال نیز با برنامه بازی کردیم و تیمی ‌بی‌شکست را از پیش رو برداشتیم. می‌توانستیم 3 بر 1 برنده باشیم. آنها نیز با برنامه بودند و از کشوری صاحب والیبال هستند، اما تیم ما مزد زحمات خود را گرفت.
عطایی درباره نقش ولاسکو در این دیدار و کمک او به تیم ایتالیا، گفت: چند مرتبه تاکتیک خود را تغییر دادیم و ترکیب را جابه‌جا کردیم. استنباط من این است که ولاسکو به کادر فنی ایتالیا مشورت می‌داد و آنالیزورهایمان نیز این موضوع را به ما اطلاع دادند. ما برنده جنگ تاکتیک‌ها شدیم.
سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در پایان تصریح کرد: برد مقابل ایتالیا و قهرمانی جهان را به مردم تقدیم می‌کنم. خوشحالم که مردم ایران با این نتیجه خوشحال شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی