[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

اینجا کسی به چیزی جز صعود فکر نمی‌کند، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: در آخرین بازی تدارکاتی فجرسپاسی که در قالب جام شهدا و در برابر تیم گل‌گهر سیرجان انجام گرفت، مهاجم آذری این تیم با یک ضربه سر تماشایی دروازه حریف را فرو ریخت تا فجر با برتری مقابل این تیم تازه لیگ برتری شده، به مقام سوم مسابقات دست پیدا کند.
بابامحمدی حالا امید اول گل‌زنی فجرسپاسی به شمار می‌رود و همانند تیمش، در آمادگی مطلوبی قرار دارد. فجری‌ها امسال بیش از سال‌های گذشته به تیمشان برای لیگ برتری شدن امید دارند و این را می‌توان از لابلای صحبت‌های مهاجم 28 ساله این تیم هم دریافت:
اوضاع تیم چطور است؟
خدا را شکر. همه چیز خوب است. ما کارمان را از همه تیم‌ها زودتر شروع کرده‌ایم و تمرینات و بدن‌سازی‌مان عالی بوده. چند بازی دوستانه خوب هم انجام دادیم که برای شناخت بچه‌های جدید و آمادگی کلی تیم بود و حالا هم منتظر شروع بازی‌ها هستیم.
بازی‌های اخیر جام شهدا با تیم‌های لیگ برتری بازی‌های خیلی خوبی بود، اما شما انگار هنوز هماهنگ نبودید.
بله. خب تیم ما نسبت به تیمی ‌که در نیم‌فصل دوم پارسال می‌دیدید، هنوز جا دارد برای پیشرفت. یک دلیل ناهماهنگی هم این بود که بازیکنان جدید خیلی هماهنگ نبودند. با این حال نسبت به ابتدای سال گذشته خیلی وضعیت بهتری داریم. البته همین تیم نسبت به تیم نیم‌فصل دوم سال گذشته هم چیزی کم ندارد و می‌توانیم به همان فرم برگردیم. دیدید گل‌گهری که سال گذشته در شیراز بازی را به آنها واگذار کرده بودیم، اینجا شکستش دادیم و در بازی با شاهین هم پیشرفت خوبی نسبت به بازی سال گذشته داشتیم.
و نشان دادید که در نیمه دوم تیم بهتری هستید.
بله. چون بدن‌سازی‌مان خیلی خوب شده. سال گذشته اگر یادتان باشد در نیمه دوم بازی‌ها تیممان می‌افتاد که البته نیم‌فصل دوم بهتر شدیم؛ ولی الان از این نظر عالی هستیم. من کلاً احساس خوبی به این تیم دارم و امیدوارم حتی نسبت به تیم نیم‌فصل دوم سال گذشته هم مقداری بهتر باشیم.
پس قول صعود می‌دهید؟
ما به غیر از صعود به چیز دیگری فکر نمی‌کنیم. تمام بچه‌ها و کادر فنی چنین ذهنیتی دارند و به هیچ چیزی غیر از صعود فکر نمی‌کنند.
این روحیه را فجر در سال‌های اخیر از دست داده بود.
بله. مخصوصاً سال گذشته و سه سال پیش. اما امسال از هر لحاظ که بگویید خیلی جلوتر هستیم. از لحاظ تمرین، بازی‌های دوستانه، وضعیت بدنی بچه‌ها و... اگر پارسال از نظر بدنی 10 بودیم، الان 80-90 هستیم؛ درحالی‌که هنوز یک ماه مانده به آغاز بازی‌ها.
مبلغ قراردادت چقدر است؟
ما که قراردادمان سربازی است. بچه‌های تیم اکثراً سرباز هستند و من هم امسال سربازی‌ام تمام می‌شود.
به عنوان حرف پایانی، چه صحبتی با هواداران فجر داری؟
امیدوارم تماشاگران بیایند و از این تیم حمایت کنند. واقعاً حضورشان باعث دلگرمی ‌ماست و هر موقعی می‌آیند ما بهتر کار می‌کنیم. تماشاگران فجر عالی هستند و تا حالا هیچ بی‌احترامی ‌از آنها ندیده‌ایم.
از تعداد تماشاگران فجر راضی هستی؟
خب حضور هواداران بستگی به نتایج هم دارد. اگر از اول بهتر نتیجه بگیریم، قطعاً تعداد بیشتری می‌آیند. یادم است زمانی که فجر نتیجه می‌گرفت ورزشگاه کاملاً پر می‌شد. امیدوارم امسال از همان اول از ما حمایت کنند، تیم هم که خوب است و با حمایت آنها نتیجه می‌گیریم که این، هم برای بازیکن خوب است و هم برای هواداران. بازیکن‌ها می‌روند ولی این مردم هستند که می‌مانند. من این هواداران را می‌بینم که می‌آیند با ما حرف می‌زنند و متوجه می‌شوم چقدر عاشق تیم هستند و دلخوشی‌شان همین تیم است. تیم ما هم شاید از لحاظ بودجه پایین‌تر از خیلی از تیم‌های لیگ یک باشد؛ اما این ضعف با حمایت هواداران جبران خواهد شد. آنها ما را از لحاظ روحی حمایت کنند، ما هم قول می‌دهیم تمام تلاشمان را بکنیم تا به لیگ برتر برسیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی