[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۰
  • دوره جدید

تأمین مسکن نیازمندان از آرمان‌‌های‌ نظام است، روزنامه شیراز نوین

حجت الاسلام و محمد حسن  مرادی  قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌فارس  به اتفاق مهندس میزان مدیر  بنیاد مسکن داراب  و مهندس ایرج‌نژاد  مسئول پروژه  مسکن شهری بنیاد مسکن داراب  از پروژه  مسکونی ۳۰  واحدی امام سجاد (ع) داراب  بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی‌بنیاد مسکن استان فارس قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌فارس  در حاشیه این بازدید با بیان اینکه تأمین مسکن نیازمندان از آرمان‌‌های‌ نظام اسلامی‌است، گفت: بنیاد مسکن دراین عرصه گام‌‌های‌ مؤثری برای تأمین مسکن نیازمندان برداشته است.
حاج آقا مرادی  ضمن ابراز خشنودی و رضایت از پیشرفت  پروژه‌ها، گفت: هدف اصلی ما اين است تا افرادی که نياز بيشتری به مسکن دارند در اولويت باشند و صاحب مسکن بشوند. وی رسالت اصلی بنیاد مسکن را کمک به محرومین و اقشار کم درآمد جامعه اعم از روستایی وشهری دانست و افزود: هر جا نیازمندی صاحب‌خانه می‌شود و باری از دوش مردم برداشته می‌شود نتیجه کار جهادی و خدمتگزاری بی‌منت به مردم است که موجب افزایش رضایت‌مندی مردم می‌شود.
مهندس میزان مدیر بنیاد مسکن  شهرستان داراب نیز در حاشیه این بازدید  گزارش کاملی از عملیات اجرایی و تکمیل پروژه‌‌های‌  ۳۰ واحدی امام سجاد (ع) ارائه نمود و بیان داشت: تأمین مسکن شهری متناسب با سطوح درآمدی اقشار مختلف جامعه یکی از کارکردهای مؤثر بنیاد مسکن است. مدیر بنیاد مسکن  شهرستان داراب  اضافه کرد: بنیاد مسکن می‌کوشد تا با بهره‌گیری از ظرفیت خیرین و نیکوکاران و همچنین منابع درآمدی این نهاد در راه تأمین مسکن نیازمندان از همه ظرفیت‌‌های‌  قانونی بهره‌گیری نماید. مهندس میزان با ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد مسکن دراین شهرستان هم گفت: در سالی که گذشت مقاوم‌سازی بیش از 12هزارو 700واحد مسکونی با اعتباری بالغ بر 165میلیارد و 647میلیون تومان از محل تسهیلات طرح ویژه و حوادث دراین شهرستان به سرانجام رسید. مدیر بنیاد مسکن شهرستان داراب پرداخت 833 فقره تسهیلات بلاعوض به متقاضیانی که تسهیلات مقاوم‌سازی و حوادث دریافت کرده‌اند را از دیگر اقدامات این بنیاد دانست و گفت: این تسهیلات دراختیار مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و اقشار کم درآمد با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 870میلیون تومان قرار گرفته است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی