[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

اقامت پنج‌ساله اتباع خارجی با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ هزار دلاری، روزنامه شیراز نوین

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس اعلام کرد: اتباع خارجی با سرمایه‌گذاری حداقل ۲۵۰ هزار دلار یا معادل آن می‌توانند، اقامت پنج ساله دریافت کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، یداله‌رحمانی بیان کرد: با توجه به جلسه هیئت وزیران به تاریخ ۹ تیرماه ۱۳۹۸ و به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی کشور و همچنین به استناد بند( ۸) مصوبات چهاردهمین جلسه شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی در دهم مهر سال ۱۳۹۷ مقرر شد اتباع خارجی با سرمایه‌گذاری حداقل ۲۵۰ هزار دلار اقامت پنج‌ساله دریافت کنند. 
وی خاطرنشان کرد: تمام سرمایه‌گذاران اتباع خارجی با سپرده‌گذاری بلندمدت و یا سرمایه‌گذاری 250 هزار دلار یا معادل آن به ارزهای دیگر در بانک‌ها و مؤسسات اعتباری ایران اقامت پنج‌ساله دریافت کنند.  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس عنوان کرد: دریافت اقامت پنج‌ساله به شرط تأیید وزارت امور اقتصادی و دارایی است و پس از تأیید، این وزارت‌خانه مجوز اقامت پنج‌ساله را صادر می‌کند. 
رحمانی با اشاره به تصمیم جلسه هیئت‌وزیران در خصوص اقامت پنج‌ساله اتباع خارجی اظهار داشت: مرکز خدمات سرمایه‌گذاری استان فارس، تمام طرح‌های سرمایه‌گذاری خارجی که مشکلاتی در این بخش داشته‌اند را شناسایی و در اسرع وقت اقدامات لازم جهت حل مشکل اقامت آنها انجام دهد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی