[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

راه‌اندازی اولین راهیان نور دریایی در فارس، روزنامه شیراز نوین

فرمانده سپاه فجر فارس از راه‌اندازی اولین راهیان نور دریایی در سال‌جاری در استان خبر داد و گفت: نخستین اعزام دریایی از مدیران داوطلب استان خواهد بود.
به گزارش ایسنا منطقه فارس، سردار پاسدار هاشم غیاثی در شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بیان کرد: شهدا و دفاع مقدس متعلق به ملت ایران است و اگر دفاع مقدس نبود، با توجه به شرایط پیرامونی، به شکل فعلی امنیت نداشتیم.
وی با تصریح بر این‌که امروز ما از اقتداز امنیتی برخورداریم، افزود: ده‌ها کشوری که امروز ادعا می‌کنند که امنیت دارند اما از اقتدار امنیتی برخوردار نیستند ولی ما که دشمن داریم و امنیت داریم از اقتدار امنیتی برخورداریم.
فرمانده سپاه فجر فارس تصریح کرد که وجود شهدا و رزمندگان امروز به اقتدار امنیتی امروز ایران اسلامی هویت بخشیده‌اند.  سردار غیاثی ادادمه داد: معتقدم فرصتی است که به ما داده شده تا در این برهه از تاریخ در جمهوری‌اسلامی مسئولیت داشته‌باشیم و«قربه الی‌الله» خدمت کنیم. وی بر ارتباط هدفمند با خانواده شهدا در بنیاد شهید تأکید کرد و گفت: بسیاری از مدیران و استاندار فارس ماهانه از خانواده شهدا سرکشی و بازدید دارند.  فرمانده سپاه فجر فارس همچنین تأکید کرد: جلسات منظم با دستور کارهای مشخص و اولویت‌دار تشکیل شود تا با تعداد کمتری از دستور کارها روبه‌رو شویم.
سردار غیاثی خاطرنشان کرد: مصوبات شورای هماهنگی بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس فارس باید به گونه‌ای باشد که افتخار کنیم که در آخر سال که نسبت به موضوع شهدا اهمیت داده‌ایم. وی با بیان این‌که کمیته راهیان نور در دستور کار قرار گرفته است، گفت: در سال گذشته ٤٧ هزار نفر در حوزه‌های دانش آموزی، دانشجویی و محلات به مناطق جنگی اعزام شدند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی