[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

جعفرپور: صداوسیما علت پخش‌نشدن مسابقات فینال والیبال جوانان جهان را توضیح دهد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ‌با انتقاد از پخش نشدن فینال مسابقات والیبال جوانان جهان، گفت: صداوسیما علت عدم پخش فینال این مسابقات را توضیح دهد. جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از رویکرد منفی و ناامیدکننده رسانه ملی و عدم توجه به تزریق روحیه نشاط به جامعه، به مسابقه فینال والیبال جوانان جهان و قهرمانی تیم ملی کشورمان در این رقابت‌ها اشاره و ضمن تبریک این افتخار بزرگ، اظهار کرد: این اقدام عزت آفرین جوانان ایرانی که برای نخستین بار رقم خورد، روحیه و امیدبخشی وسیعی برای مردم به دنبال داشت که متأسفانه رسانه ملی هیچ پرداختی به این مسئله مهم نداشت.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، از طرف خود و سایر اعضای کمیسیون این موفقیت را به تیم ملی والیبال جوانان ایران تبریک گفت و افزود: انتظار می‌‎رود مسئولان وزارت ورزش و ریاست جمهوری توجه ویژه‌ای به این جوانان داشته باشند تا خستگی از تن این قهرمانان به در شود.
وی تصریح کرد: متأسفانه صدا و سیما به عنوان رسانه ملی این رقابت‌ها را در کمال تعجب پوشش نداد و دلایل عدم پخش این رقابت مهم باید از سوی صدا و سیما توضیح داده شود.
علاقه‌مندان مجبور به تماشای مسابقه از طریق تلویزیون‌های اینترنتی شدند
نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: علاقه‌مندان مجبور به تماشای فینال مسابقات والیبال جوانان جهان از طریق تلویزیون‌‎های اینترنتی بودند و این در حالی‌ست که نه شبکه سوم سیما و نه شبکه ورزش این مسابقه را پخش نکردند.
پخش رقابت‌های ورزشی مهم خواسته مردم است
جعفرپور با بیان اینکه پخش رقابت‌‎های ورزشی در این سطح خواسته مردم به ویژه جوانان است، تصریح کرد: ورزش پیش از اینکه یک موضوع در حوزه تربیت بدنی باشد، مسئله فرهنگی است که امروز جامعه ما نیازمند تقویت حوزه فرهنگی است.
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ‌تأکید کرد: در این شرایط اقتصادی که باید خبرهای خوب را به جامعه تزریق کرد تا روحیه نشاط و امید در جامعه ایجاد شود، متأسفانه چنین رویکردی در صدا و سیما دیده نمی‌شود که جای تأسف دارد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی