[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۸
  • دوره جدید

اروپایی شدن بیرانوند و علیپور منتفی شد؟، روزنامه شیراز نوین

علی علیپور و علیرضا بیرانوند که حالا ستاره‌های پرسپولیس به شمار می‌روند، به نظر می‌رسد حضور در اروپا را فعلاً فراموش کرده اند.
در ابتدای تابستان کمتر کسی پیش بینی پرسپولیس پیش فصل را با حضور بیرانوند و علیپور سپری کند. حتی قبل از پایان فصل نیز شایعه پیشنهادات اروپایی برای این دو بازیکن وجود داشت و باتوجه به نیاز پرسپولیس به ارز خارجی، تصورها بر جدایی این دو بازیکن بود.
اما تاکنون پیشنهادهای اروپایی دو ستاره پرسپولیس به شکلی نبوده که هم باشگاه و هم بازیکن را راضی کند و بنابراین، آقای گل و آقای کلین شیت سرخ‌ها در این تیم ماندنی شده اند.
در تمرینات اخیر این دو باانگیزه ظاهر شده اند. بیرانوند نیز از دروازه خارج شده و نقش‌های جدیدی را تجربه می‌کند و به نوعی بمب روحی اردوی تیم کالدرون محسوب می‌شود.
او به باشگاه پرسپولیس رفت و در شرایطی که همه تصور داشتند به خاطر گرفتن رضایت نامه یا انجام مذاکره به دیدار عرب رفته، خودش گفت برای اندازه گرفتن لباس در باشگاه حضور یافته است. اگرچه این دلیل برای خیلی از غیرقابل باور و گمراه کننده بود؛ اما به هر حال نمایش بیرانوند در تمرینات و بازی‌های دوستانه نشان می‌دهد که موضوع حضور در اروپا فعلاً برای گلر پرسپولیس منتفی شده است.
علیپور نیز شرایط مشابهی دارد. او البته باتوجه به مشکلات مالی، خواستار اصلاح قراردادش است اما به هر حال هردوی این بازیکنان می‌دانند که شاید فعلاً حضور در پرسپولیس به سودشان هم باشد؛ چرا که با اتمام قرارداد طبیعتاً راحت‌تر می‌توانند به هدف خود که بازی در قاره سبز است، برسند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی