[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۱
  • دوره جدید

میز عراق در استانداری فارس راه‌اندازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

رئیس اتاق بازرگانی فارس از راه‌اندازی میز عراق در استانداری فارس خبر داد و گفت: ظرف یکی دو ماه آینده رؤسای اتاق‌های بازرگانی عراق و تعدادی از استانداران و فعالان اقتصادی آن‌ها به فارس سفر می‌کنند. به گزارش ایسنا منطقه فارس، جمال رازقی در جلسه بررسی موانع و مشکلات فراروی تجار صادرکنندگان استان فارس که با حضور مشاور معاون اول رئیس‌جمهور برگزار شد، بیان کرد: راه‌اندازی میز عراق در فارس موجب خواهد شد تا امسال به صادرات به بازار عراق و سوریه تمرکز کنیم. رئیس اتاق بازرگانی استان فارس تأکید کرد که فارس باید سهم خود را با توجه به ظرفیت‌هایی که دارد از صادرات به عراق بگیرد.
رازقی گفت: در حالی که فارس سال‌های متمادی از اختلافات سیاسی رنج می‌برده اما امروز یک فضای تعاملی خوبی در استان ایجاد شده است و  نسبتاً از عقب‌ماندگی اقتصادی عبور کرده‌ایم و بخش خصوصی همه تلاش خود را برای رونق اقتصادی در فارس به کار گرفته است. رئیس اتاق بازرگانی استان فارس گفت: فعالان اقتصادی از فرصت ایجاد شده در بازار عراق در بحث صادرات بهره‌مند شوند.
دانایی‌فر، مشاور معاون اول رئیس جمهور نیز در این جلسه ابراز امیدواری کرد که در این نشست با ارائه راهکارهای مشترک بتوان به جمع‌بندی رسید و فاصله معناداری که استان با ظرفیت فارس در جنبه‌های مختلف  داشته را ارتقا و نسبت به ظرفیت‌ها به تناسب برسد. به گزارش ایسنا، در این جلسه تعدادی از فعالان اقتصادی و صادرکنندگان استان فارس، به ارائه دیدگاه خود در خصوص فرصت‌های ایجاد شده در بازار عراق پرداختند. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی