[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

گازرسانی به ساکنان شهر جدید صدرا به صورت ۱۰۰درصدی انجام شده است، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی‌شرکت گاز استان فارس، غلام‌عباس حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان اظهار داشت: در سال ۷۷، شهر جدید صدرا در شمال غرب شیراز مصوبه کمیسیون شهرسازی را دریافت کرد و از سال ۸۱ گازرسانی به این شهر آغاز گردید و هم اکنون تمامی‌جمعیت ۱۳۰هزار نفری این شهر با ۵۸ هزار مشترک به شبکه گاز شهری متصل شده‌اند.
حسینی با بیان اینکه شبکه‌گذاری گاز به صورت ۹۹درصدی در شهر جدید صدرا انجام شده است، ادامه داد: یک درصد باقیمانده نیز مربوط به مجتمع‌‌های‌ در حال تکمیل و یا نیمه تکمیل است که به محض اتمام مراحل ساخت آن، گازرسانی به این واحدها انجام خواهد شد.
مدیرعامل این شرکت با یادآوری آن‌که این شهر برای سرریز جمعیت شیراز ایجاد شده است، بیان داشت: بخش عمده‌ای‌ از مسکن مهر شهرستان شیراز در صدرا احداث شده است که خوشبختانه عمده این واحدها از گاز طبیعی برخوردار شده و جزو مشترکین شرکت گاز استان فارس هستند. به گفته وی در صدرا ۱۵۸۰۰ واحد مسکن مهر ساخته شده که از این تعداد، برای ۱۳۷۰۰واحد، کنتور گاز نصب گردیده است. حسینی بیان داشت: هنوز هیچ درخواستی برای گازرسانی به ۲۱۰۰ واحد مسکن مهر باقیمانده دریافت نشده و آمادگی داریم به محض تشکیل پرونده از سوی متقاضیان، گازرسانی به این واحدها نیز انجام شود. مدیرعامل شرکت گاز خاطر نشان کرد: از ۱۲ایستگاه تقلیل فشار گاز صدرا (TBS)، دو ایستگاه برای مجتمع‌های مسکن مهر احداث گردیده است.
وی با اشاره به اینکه شهر جدید صدرا قطب پزشکی و دانشگاهی شیراز است، ادامه داد: وجود دو بیمارستان منحصر به فرد خاورمیانه یعنی بیمارستان سوانح و سوختگی و همچنین بیمارستان پیوند اعضا، به همراه پردیس دانشگاهی و دانشکده هنر در صدرا، ناحیه صنعتی این شهر و وجود ده‌ها هزار مشترک خانگی و تجاری، باعث شده تأمین گاز صدرا از اهمیت دوچندانی برخوردار باشد که خوشبختانه در این سال‌ها در تأمین گاز پایدار صدرا هیچ‌گونه خللی ایجاد نشده و گاز طبیعی بدون قطعی و یا افت فشار تأمین گردیده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی