[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۱
  • دوره جدید

گمرک به کازرون می‌آید، روزنامه شیراز نوین

گمرک به کازرون می‌آید
با تأمین اعتبارات مورد نیاز تا پایان امسال تشکیلات گمرگ در شهرستان کازرون مستقر می‌شود و امید است نخستین محموله صادراتی از طریق گمرک این شهرستان به خارج از کشور صادر شود.
مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان فارس روز پنجشنبه در نشست بررسی مسائل اقتصادی شهرستان کازرون که با حضور معاون عمرانی استانداری فارس و مسئولان استانی برگزار شد، گفت:  تمام زیر ساخت‌های منطقه ویژه اقتصادی شهرستان کازرون برای استقرار گمرک آماده شده است.
احد فتوحی به عملیاتی شدن منطقه ویژه اقتصادی کازرون اشاره کرد و گفت: در صورتی‌که بخشی از اعتبارات مورد نیاز برای رفع نواقص منطقه ویژه اقتصادی کازرون تأمین شود با استقرار گمرک در منطقه ویژه  اقتصادی کازرون تا پایان امسال این تشکیلات وارد گام عملیاتی خواهد شد و اولین محموله از کازرون صادر می‌شود.
آمادگی برای بهره‌برداری از طرح‌‌های‌ عمرانی و اقتصادی 
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: یک ماه قبل  تصمیماتی برای حل مشکلات بعضی از طرح‌های عمده صنعتی و عمرانی شهرستان کازرون گرفته شد، امروز این طرح‌ها همگی عملیاتی شده و آماده بهر‌برداری است.
محمود رضائی کوچی به چند طرح که عملیات اجرایی آن‌ها به اتمام رسیده اشاره کرد و گفت: تصفیه‌خانه کازرون، پل بزرگ بالاده که در اثر سیل چند سال اخیر تخریب شد و ۱۵ طرح ورزشی از جمله چهار سالن ورزشی روستائی و۱۰ زمین چمن مصنوعی در شهرستان کازرون آماده افتتاح است که در هفته دولت بهره‌برداری می‌شوند؛ همچنین مرکز شیمی‌درمانی و پلی‌کلینیک کازرون از جمله طرح‌هائی است که در هفته دولت در شهرستان کازرون به بهره‌برداری می‌رسد.
معاون عمرانی استانداری فارس گفت: تأمین اعتبار برای بعضی از طرح‌ها از جمله کتاب‌خانه مرکزی دردست ساخت کازرون، تأمین اعتبار برای رفع مشکل آب‌رسانی به چهارده روستای بخش مرکزی کازرون از تصمیماتی بود که در این نشست گرفته شد.
در ادامه این نشست شهرداران و بخشداران مسائل و مشکلات  اعتباری حوزه استحفاظی خود را  بیان کردند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی