[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۱
  • دوره جدید

امنیت کشور مدیون خون شهداست ، روزنامه شیراز نوین

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: امروز هر کس با هر سلیقه، گرایش و باوری امنیت و پیشرفت مادی و معنوی کشور را مدیون خون شهداء می‌داند. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، دکتر «محمد باقر قالیباف» در یادواره شهدای حافظان نظم و امنیت در شیراز، با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای ناجا و به ویژه شهدای نیروی انتظامی‌استان فارس، اظهار داشت: لازم نیست همه انسان‌ها انقلابی و باورهای انقلابی داشته‌باشند، فقط یک جو انصاف کفایت می‌کند که انسان سر تعظیم را در مقابل شهداء و خانواده‌‌های‌آنان فرود بیاورد.
وی با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهیدان «فعال» و «بیات» از شهدای نیروی انتظامی‌استان فارس، افزود: در کشوری امن زندگی می‌کنیم و این امنیت را بدون شک مدیون خون شهداء از جمله شهدای گرانقدر نیروی انتظامی‌استان شهیدپرور فارس هستیم. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با افتخار عرض می‌کنم که بعد از دوران دفاع مقدس، بهترین دوران خدمت من در نیروی انتظامی ‌بود و افتخار می‌کنم در سازمانی قرار گرفتم که بهترین محیط برای خدمتگزاری به مردم بود. قالیباف افزود: مأموران نیروی انتظامی ‌به مانند رزمندگان دوران دفاع مقدس تا پای جان می‌جنگند و از یک سرباز تا فرمانده همه پای کار هستند. وی امنیت را لازمه زندگی فردی و جمعی دانست و تصریح کرد: اگر امنیت نباشد هیچ موضوعی از بعد مادی و معنوی در جامعه مستقر نخواهد شد، به ویژه وقتی که امنیت عمومی‌ و اجتماعی باشد. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این‌که نیروی انتظامی‌ رسالت سخت، ظریف و دقیقی در همه ابعاد دارد، افزود: امنیت جزء نعمت‌‌های‌  مجهول خداوند است و تا ناامنی پیش نیاید، قدر آن را نخواهیم دانست. قالیباف گفت: وظیفه ما در مقابل شهداء و خانواد‌‌های‌  گرانقدر آنان این است که خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم. فرمانده انتظامی‌استان فارس نیز در این مراسم  ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر نیروی انتظامی‌، گفت: دشمنان ایران اسلامی‌هر روز و به هر بهانه‌ای‌به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی‌ایران هستند. سردار «رهام بخش حبیبی» افزود: وقتی که انقلاب اسلامی‌با یک نگاهی نو خودش را نشان داد، همه دشمنان اسلام کمر همت بستند تا به این انقلاب آسیب برسانند.
وی ادامه داد: دشمنان با ترفندهای مختلفی از جمله کودتا، جنگ تحمیلی، اشرار و مواد مخدر، تهاجم فرهنگی و ... با بکار بستن همه توان خود بر علیه نظام جمهوری اسلامی‌ایران توطئه کردند ولی در این مسیر شکست خورده و ناکام ماندند. فرمانده انتظامی‌استان فارس افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌ایران در زمان دفاع مقدس حضور فعالی داشتند و نقش و نگار ماندگاری در تاریخ جمهوری اسلامی‌ایران به یادگار گذاشتند. سردار حبیبی  با اشاره به این‌که نیروی انتظامی‌استان فارس 954 شهید گرانقدر را تقدیم ایران اسلامی‌کرده است، تأکید کرد: با افتخار ادامه دهنده راه شهدا هستیم و تا پای جان از آرمان‌‌های‌ والای آنان و انقلاب اسلامی‌دفاع خواهیم کرد. در پایان این مراسم، از خانواده گرانقدر شهدای نیروی انتظامی‌استان فارس با اهداء لوح تقدیر، تجلیل به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی