[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۰۷
  • دوره جدید

رئیس هیئت فوتبال شیراز: مدارس فوتبال باید پزشک‌یار داشته باشند، روزنامه شیراز نوین

رئیس هیئت فوتبال شهرستان شیراز تصریح کرد: تمام مدارس فوتبال باید دارای پزشک‌یار باشند تا در زمان تمرین و مسابقه، خدمات مورد نیاز را به مصدومان احتمالی ارائه دهند.
کاووس عباسی در گفت و گو با ایسنا منطقه فارس با تأکید بر اهمیت سلامت ورزشکاران، گفت: بعد از جلسات فراوان با مسئولان هیئت پزشکی ورزشی، مجوز برگزاری دوره امداد و پزشک‌یاری اخذ شده است.
وی با بیان اینکه تمام مسئولان مدارس فوتبال در شهرستان شیراز باید حداقل یک نفر را برای شرکت در این دوره معرفی کنند، گفت: مدارس فوتبال تا روز شنبه دوازدهم مرداد ماه برای معرفی فرد مورد نظر به کمیته جوانان و استعدادیابی شیراز فرصت خواهند داشت.
عباسی هزینه شرکت در این دوره را ششصد هزار تومان اعلام و اضافه کرد: کلاس‌های آموزشی از روز دوشنبه چهاردهم مردادماه شروع می‌شود.
رئیس هیئت فوتبال شیراز با تصریح اینکه مسئولان مدارس فوتبال این شهرستان باید اجبارا یک نفر را معرفی کنند، گفت: این دوره آموزشی هشت روزه خواهد بود و کلاس‌ها از ساعت هشت صبح تا چهارده برگزار می‌شود.
عباسی با اشاره به بازرسی یک‌ماهه از مدارس فوتبال، گفت: براساس گزارش‌های بازرسان، دریافت شهریه اضافه، کم کردن جلسات آموزشی، حاضر نبودن پزشک یا پزشک‌یار در محل تمرین و... از تخلفات حادث شده بوده است.
رئیس هیئت فوتبال شیراز گفت: مسئولان مدارس متخلف از طریق هیئت‌های استان و شهرستان برای توضیح پیرامون گزارش بازرسان دعوت خواهد شد و در صورت امتناع از حضور احکام قانونی غیاباً صادر و ابلاغ می‌شود.
عباسی همچنین گفت: هیچ یک از مدارس فوتبال اجازه دریافت شهریه بابت فصل پائیز را تا زمان اعلام رسمی ‌نرخ توسط هیئت فوتبال فارس و شهرستان شیراز ندارند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی