[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

چند خبر از هیئت ژیمناستیک استان، روزنامه شیراز نوین

به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی هیئت ژیمناستیک استان فارس، مسابقات ریتمیک ژیمناستیک دختران باشگاه‌های کشور از تاریخ 2 لغایت 7بهمن سال جاری با شرکت استان‌های تهران، اصفهان، آذربایجان غربی، گیلان، آذربایجان شرقی، فارس، البرز، خوزستان، چهارمحال و بختیاری در وسایل مختلف و در خانه ژیمناستیک تهران به پایان رسید.
شیر دختران باشگاه استاد اعظمی شیراز که با حمایت هیئت ژیمناستیک شیراز به این مسابقات اعزام شده بودند، توانستند با کسب 1مدال نقره و 9برنز، عنوان سوم تیمی این رقابت‌ها را از آن خود نمایند.
* مسابقات آکروزیم قهرمانی کشور یکی از زیرمجموعه‌های ژیمناستیک در تاریخ‌های 7 و 8بهمن سال جاری در شهر سمنان با شرکت استان‌های اصفهان، یزد، سمنان، البرز، کرمانشاه، آذربایجان شرقی و غربی، ایلام، کرمان، مازندران، تهران و فارس به پایان رسید. این مسابقات در دو گروه سنی بالای 15 و زیر 15سال برگزار گردید.
ورزشکاران استان فارس موفق شدند در بخش 4نفره و بالای 15سال با اقتدار مقام اول را به دست آورند و در بخش دو نفره عنوان دوم و در مجموع چهار و دو نفره نایب قهرمان مسابقات شوند.
* جلسه مشترک اعضای هیئت ژیمناستیک استان فارس با رئیس اداره ورزش و جوانان و اعضای هیئت ژیمناستیک شهرستان کازرون در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید. هدف از برگزاری این جلسه بررسی وضعیت ژیمناستیک شهرستان کازرون و همچنین ارائه راهکارهای مناسب جهت رشد و توسعه هر چه بیشتر این رشته پایه در این شهرستان بود. در این جلسه عباسعلی توانا رئیس هیئت ژیمناستیک استان فارس، محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان کازرون، پرونده نایب رئیس هیئت استان، حمید قربانی از مربیان تیم ملی ژیمناستیک، خلیل زاده رئیس هیئت ژیمناستیک کازرون، اعتدالی نایب رئیس هیئت کازرون و خانم‌ها پریشان، ابوالحسنی از مربیان رشته هنری و برادران اژدری، حجت الله دلپسند، خلیل زاده که همگی از مربیان زحمت‌کش شهرستان می‌باشند، حضور داشتند. که هر کدام از اعضای شرکت کننده راهکار‌هایی را ارائه دادند.
* آزمون سطح یک ژیمناست‌های واجد شرایط شهرستان کازرون با حضور بیش از 40ورزشکار در سالن اختصاصی این شهرستان برگزار گردید.
قضاوت این آزمون به عهده حمید قربانی از مربیان تیم ملی هنری کشورمان بود. عباسعلی توانا نظارت این آزمون را عهده دار بود. شایان ذکر است به نفراتی که موفق به گذراندن آزمون شوند، گواهینامه مربوطه که از سوی هیئت استان صادر می‌شود و به امضای ریاست فدراسیون می‌رسد، اهدا می‌گردد.
* آزمون سطح یک ژیمناست‌های واجد شرایط شهرستان فسا با حضور 15ورزشکار در سالن اختصاصی شهرستان جهرم برگزار گردید.
قضاوت این آزمون به عهده فریدون کوچکی از داوران مطرح هنری کشورمان بود. عباسعلی توانا نظارت این آزمون را عهده دار بود. شایان ذکر است به نفراتی که موفق به گذراندن آزمون شوند، گواهینامه مربوطه که از سوی هیئت استان صادر می‌شود و به امضای ریاست فدراسیون می‌رسد، اهدا می‌گردد.
* آزمون سطح یک ژیمناست‌های واجد شرایط شهرستان جهرم با حضور بیش از 60ورزشکار در سالن اختصاصی این شهرستان با حضور انبوه اولیاء ورزشکاران، اسماعیلی رئیس شورای شهرستان جهرم، خداجو رئیس اداره ورزش و جوانان و مهرآوران رئیس هیئت ژیمناستیک جهرم برگزار گردید.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی