[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

درخشش دادگستری فارس در مسابقات قرآنی قوه قضائیه، روزنامه شیراز نوین

کاروان قرآنی دادگستری فارس موفق به کسب 5عنوان برتر در مرحله نهایی چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم قوه قضائیه شد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی دادگستری استان فارس، کاروان قرآنی دادگستری استان متشکل از 14نفر از برترین‌های مرحله منطقه‌ای این مسابقات پس از رقابت نهایی با رقبای کشوری با کسب 3عنوان اول و 2عنوان سوم به استان فارس بازگشتند.
در مرحله نهایی این مسابقات که به میزبانی دادگستری استان آذربایجان شرقی برگزار شد، پس از انجام مسابقات، قاضی وحید سروستانی معاون فرهنگی دادگستری استان فارس که در سال ۹۳ عنوان نخست را در دومین دوره این مسابقات کسب کرده بود، برای دومین بار به عنوان اول برترین‌های رشته قرائت تحقیق در مجموعه قوه قضائیه نائل شد.
این گزارش حاکی است ریحانه سروستانی نیز در رشته قرائت تحقیق خواهران زیر 16سال رتبه اول این دوره از مسابقات را کسب کرد.
مریم حریری کارمند دادگستری شهرستان استهبان نیز در رشته قرائت ترتیل در بخش خواهران بزرگسال با کسب رتبه اول این دوره از مسابقات از عنوان اول خود که سال گذشته کسب شده بود، دفاع کرد.
همچنین در رشته‌های حفظ کل قرآن کریم و حفظ موضوعی نیز به ترتیب سیده لیلا موسوی در بخش خانواده کارکنان دستگاه قضائی و خانم زهرا شریفی کارمند دادگستری شهرستان اقلید دو عنوان سومی برای استان فارس به ارمغان آوردند.
مسابقات قرآن کریم در قوه قضائیه هر ساله به همت معاونت فرهنگی قوه قضائیه و با حضور قضات، کارکنان و اعضای خانواده‌های شاغلان دستگاه قضائی و سازمان‌های وابسته برگزار می‌گردد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی