[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۱۱
  • دوره جدید

دانشگاه پیام نور فارس فاتح سوپر لیگ کاراته بانوان شد، روزنامه شیراز نوین

دانشگاه پیام نور فارس فاتح سوپر لیگ کاراته بانوان شد و دختران نونهال هم گل کاشتند
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی هیئت کاراته استان‌، تیم دانشگاه پیام نور فارس در هفته پایانی سوپرلیگ بانوان کشور، با نمایشی خیره‌کننده توسط کومیته‌کاران و کاتا‌روهای خود توانست عنوان قهرمانی این فصل ازسوپر لیگ کاراته بانوان کشوررا از آن خود کند.
هفته آخر سوپر لیگ کاراته بانوان باشگاه‌های کشور امروز پنجشنبه 18 اسفند ماه در حالی در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد که در مبارزات این هفته سوپر لیگ تیم جوانه صفادشت به دلیل غیبت تیم هیئت کاراته خراسان رضوی با نتیجه 28 بر صفر برنده شد و به نیمه نهایی راه یافت.
در اولین دیدار نیمه نهایی تیم مقاومت بسیج تیم نخست گروه 2 برابر دانشگاه پیام نور با نتیجه 22 بر 6 مغلوب شد.
در دیدار دوم نیمه نهایی هم تیم دانشگاه آزاد اسلامی موفق شد 28 بر صفر تیم جوانه صفادشت را شکست دهد و راهی دیدار فینال شود.
در دیدار پایانی این فصل سوپر لیگ کاراته 2 تیم دانشگاه آزاد اسلامی با هدایت سمانه خوشقدم و دانشگاه پیام نور فارس با سرمربیگری لیلا بهرامی به مصاف هم رفتند که در پایان رقابت بین تیم‌های دو مربی تیم ملی بانوان ، تیم دانشگاه پیام نور فارس با هدایت بهرامی و با نتیجه 17 بر 10 موفق شد تیم دانشگاه آزاد اسلامی را شکست دهد.
در کاتای انفرادی مهسا افسانه از تیم پیام نور فارس 4 بر یک، نگین باقری از تیم دانشگاه پیام نور فارس را برد.
کاتای تیمی دانشگاه پیام نور فارس با ترکیب مهسا افسانه، پریسا رحمانی و مائده نصیری پی 3 بر 2 مقابل کاتای تیمی دانشگاه آزاد به برتری رسید.
در کومیته، آلاله صعودی از تیم دانشگاه آزاد و زهرا طرازپور از تیم دانشگاه پیام نور فارس در وزن 50-کیلوگرم به تساوی صفر بر صفر رسیدند.
در وزن آزاد نفیسه گلشنی از تیم دانشگاه پیام نور فارس و شقایق واحدی از تیم دانشگاه آزاد به تساوی 12 بر 12 رسیدند که با قانون امتیاز اول گلشنی برنده شد.
در وزن 55-کیلوگرم، فرشته موسوی از تیم دانشگاه پیام نور فارس 12 بر 4 برابر طراوت خاکسار از تیم دانشگاه آزاد نتیجه را واگذار کرد.
در وزن 61-کیلوگرم رزیتا علیپور از تیم دانشگاه آزاد 10 بر 2 از سد ملیکا احدی از تیم دانشگاه پیام نور فارس گذشت.
در وزن آزاد، شیما آل سعدی از تیم دانشگاه پیام نور فارس 6 بر 5 الهه رضازاده از تیم دانشگاه آزاد را برد.
در وزن 68-کیلوگرم، مهتاب اسماعیلی از تیم دانشگاه پیام نور فارس با قانون امتیاز اول برابر شبنم واحدی از تیم دانشگاه آزاد پیروز شد.
و در وزن 68+کیلوگرم، محدثه آقایی از تیم دانشگاه آزاد 10 بر صفر، رؤیا زندی از تیم دانشگاه پیام نور فارس را مغلوب کرد.
تیم‌های مقاومت بسیج و جوانه صفادشت هم مشترکاً بر سکوی سوم ایستادند.
نونهالان فارس هم گل کاشتند
اما در در پایان رقابت‌های لیگ نونهالان دختر نیز تیم‌های سلولزی فارس رعنا از گروه یک و صبای شیراز از گروه 2 به عنوان قهرمانی این فصل دست یافتند.
در پایان رقابت‌های لیگ کاتای نونهالان که در گروه یک و 2 امروز پنجشنبه 19 اسفند ماه در سالن شهید کبگانیان تهران برگزار شد، در لیگ نونهالان یک تیم سلولزی فارس رعنا بر سکوی قهرمانی ایستاد. صبای شیراز دوم شد و تیم‌های شهرداری اراک و آریا تهران مشترکاً در مکان سوم قرار گرفتند.
در لیگ نونهالان گروه 2 هم تیم صبای شیراز به مقام قهرمانی دست یافت، هیئت کاراته خراسان رضوی دوم شد و تیم‌های سلولزی فارس رعنا و صمدی مازندران سوم مشترک شدند.
در بخش جوانه‌ها و در رشته کاتا نیز نیز تیم کاتای جوانه آسا گستران فارس (قاسم‌پور) توانست مقام سوم را از آن خود کرده و روی سکوی سوم این دوره از مسابقات بایستد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی