[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۸۵
  • دوره جدید

سفر معاون ورزش بانوان به لامرد، روزنامه شیراز نوین

معاون ورزش بانوان استان در سفر یک روزه به لامرد مسائل و مشکلات ورزش بانوان این شهرستان را بررسی کرد.
به گزارش شیرازنوین به نقل از روابط عمومی ورزش و جوانان فارس، در جلسه‌ای که با حضور اشرف قریشی و رئیس اداره ورزش و جوانان، مسئول ورزش بانوان و چند تن از نواب رئیس هیئت‌های ورزشی در محل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار گردید، اهم مسائل و مشکلات ورزش بانوان توسط نایب رئیسان هیئت‌های ورزشی مطرح شد.
معاون ورزش بانوان استان در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: هیئت‌های ورزشی شهرستان باید از مدخل اداری، تجاری، مسابقات و... درآمدزایی داشته باشند و در خصوص رعایت روند مکاتبه‌ای و اهمیت درخواست‌های کتبی هیئت‌های ورزشی جهت برگزاری کلاس‌های آموزشی و مسابقات به اداره ورزش و جوانان و نیز مکاتبه تمامی برنامه‌های اداره ورزش و جوانان شهرستان با اداره کل اقدام نمایند.
وی همچنین با معرفی سامانه رسیدگی به شکایات آموزشی موجود در پورتال جدید وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: از این پس مربیان که کارت مربیگری و داوری آنها تاکنون صادر نشده، با مراجعه به این سامانه و ثبت شکایت می‌توانند روند دریافت کارت خود را تسریع ببخشند.
در این جلسه کمبود فضای ورزشی ویژه بانوان، نبود استخر جهت استفاده بانوان با توجه به وضعیت آب و هوایی شهرستان، نبود پیست اسکیت مناسب جهت تمرینات اسکیت بازان لامردی و نیز مشکلات اعزام ورزشکاران به مسابقات استانی و کشوری از جمله مواردی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی