[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

اصحاب رسانه به شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند، روزنامه شیراز نوین

گروهی از خبرنگاران و اهالی رسانه در آغاز هفته گرامی‌داشت مقام خبرنگار در قطعه شهدای دارالرحمه حاضر شدند و به شهیدان ۸ سال دفاع مقدس ادای احترام کردند. به گزارش خبرنگار مهر، ظهر شنبه در آغازین روز هفته گرامی‌داشت خبرنگار که در استان فارس برگزار می‌شود، گروهی از اصحاب رسانه به همراه مسئولان فرهنگی استان در مزار شهدای شیراز حاضر شدند و مقام شامخ شهیدان دفاع مقدس را  گرامی‌داشتند. در این مراسم خبرنگاران، عکاسان خبری و جمعی از مسئولان فرهنگی با قرائت فاتحه یاد شهدا را پاس داشته و به آنان ادای احترام کردند. در ادامه برنامه‌‌های‌  هفته خبرنگار، شامگاه شنبه نمایشگاه دائمی‌عکاسان خبری در ساختمان انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری استان فارس ساعت ۱۸ آغاز به‌کار می‌کند.
این درحالیست که در ادامه برنامه‌‌های‌ هفته فوق، یکشنبه ۱۳ مردادماه به دیدار با پیشکسوتان رسانه اختصاص یافته که در این دیدار اصحاب رسانه به منزل محمدتقی زرین‌چنگ، قائم‌مقام روزنامه خبرجنوب و امیرهمایون یزدان‌پور، مجری صدا و سیمای مرکز فارس می‌روند.
به گزارش خبرنگار مهر، برنامه‌‌های‌ هفته خبرنگار که تا جمعه ۱۸ مرداد جاری ادامه دارد توسط انجمن صنفی خبرنگاران و عکاسان خبری، خانه‌مطبوعات فارس برگزار می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی