[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

کامیاب: باید برنامه‌ریزی مناسبی در توسعه ورزش داشته باشیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت: کلید توسعه نیروی انسانی سالم و بانشاط است. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان، حیدر علی کامیاب که در حاشیه برگزاری جشنواره ورزشی کارکنان استانداری فارس در مجموعه گردشگری و ورزشی پولادکف سپیدان سخن می‌گفت، با تأکید بر لزوم توجه به سلامت جسم و روان کارکنان به عنوان سرمایه گران‌بهای انسانی افزود: توجه ویژه استاندار فارس به سرمایه انسانی باعث شد تا استانداری برای اولین بار جشنواره ورزشی کارکنان خود را در قالب یک اردوی ورزشی تفریحی برگزار کند.
وی با بیان اینکه به اعتقاد استاندار فارس باید دیدگاه رفاهی به ورزش رابه سمت یک فرهنگ تغییر داد، گفت: توسعه ورزش کارکنان باعث ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری بین آنان می‌شود.
دبیر شورای عالی ورزش استان افزود: هرگونه سرمایه‌گذاری در امر ورزش در سازمان‌ها و شرکت‌ها، حاصلی مثبت در جهت افزایش سود آنها خواهد داشت.
کامیاب استفاده مناسب از امکانات ورزشی برای تشویق و ترغیب کارکنان دولت برای پرداختن به امر ورزش مهم و ورزش را گام مؤثر در جهت ایجاد سلامت جسم و شادابی آنان دانست و افزود: اختصاص یک درصد از اعتبارات دستگاه‌ها به حوزه ورزش بیانگر رویکرد دولت به این عرصه است؛ از این رو باید با استفاده از این فرصت برنامه ریزی مناسبی در توسعه ورزش داشته باشیم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی