[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

فعالیت روحانیون برای فرهنگ‌سازی کاهش مصرف انرژی ، روزنامه شیراز نوین

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس از امضای تفاهم‌نامه مشترک بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و شرکت توزیع نیروی برق فارس خبر داد و گفت: از ظرفیت اداره کل اوقاف فارس برای فرهنگ‌سازی مصرف انرژی بهره می‌گیریم.
به گزارش روابط‌عمومی‌اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس؛ مهندس خسروی در دیدار با مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار داشت: موضوع مدیریت مصرف و مدیریت انرژی از مسائل بسیار مهم و بااهمیت امروز جامعه است و این مسئله تنها با همکاری و تعامل و مشارکت تمامی‌دستگاه‌ها و نهادها و عموم مردم محقق می‌شود.
وی افزود: با توجه به این‌که جامعه را اقشار مختلف تشکیل می‌دهند؛ باید از تمامی‌ظرفیت‌ها، اعم از رسانه‌ها، علما و اساتید دانشگاه‌ها، برای آگاه‌سازی مردم درزمینه لزوم توجه به استفاده بهینه از انرژی استفاده کنیم.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق فارس گفت: با توجه به این‌که ادارات اوقاف و شرکت توزیع نیروی برق فارس دارای ظرفیت‌های متنوعی برای بهینه‌سازی مصرف انرژی هستند؛ امضاء تفاهم‌نامه مشترک میان این دو اداره که در دست اجرا است، می‌تواند زمینه رشد و پیشرفت استان فارس در زمینه استفاده صحیح از انرژی را فراهم کند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس نیز با اشاره به دغدغه‌های امروز در مورد مصرف انرژی گفت: موضوع فرهنگ‌سازی و استفاده درست از انرژی نباید تنها موضوع یک‌نهاد یا سازمان باشد و تمامی‌افراد جامعه باید در این مورد همکاری کنند زیرا آینده کشور و جامعه بسته به اقداماتی است که امروز انجام می‌دهیم.
حجت‌الاسلام سید عباس موسوی افزود: در بحث مدیریت مصرف انرژی، آماده همکاری و مشارکت هستیم و دوره‌های آموزشی ویژه هیئت امنا و خادمان مساجد و بقاع‌متبرکه فرصت بسیار خوبی برای حضور کارشناسان شرکت توزیع برق استان و ارائه راهنمایی‌های لازم است.
در این جلسه پیش‌نویس تفاهم‌نامه مشترک بین شرکت توزیع برق استان فارس و اداره کل اوقاف و امور خیریه فارس تهیه شد که پس از بررسی و تبادل‌نظر اجرایی می‌شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی