[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۷۹
  • دوره جدید

آغاز ثبت‌نام تربیت مربی مهدقرآن و پیش‌دبستانی ، روزنامه شیراز نوین

مدیر اجرایی  مؤسسه موقوفه مکتب‌القرآن ثارالله، از برگزاری شصت و هفتمین دوره تربیت مربی مهدقرآن و مراکز پیش‌دبستانی خبرداد.
حجت الاسلام قاسم مهیمنی اظهارکرد: باتوجه به استقبال گسترده خانواده‌‌های‌ نوآموزان از طرح‌‌های‌ آموزشی - قرآنی و ضرورت نیاز جامعه به تربیت دینی - قرآنی کودکان و هم‌چنین نیاز این مؤسسه وسایرمراکزپیش‌دبستانی به مربیان مجرب و آموزش‌دیده با این شیوه؛ شصت و هفتمین دوره تربیت مربی قرآن در شهر مقدس شیراز برگزار می‌شود.
وی افزود: این دوره آموزشی به مدت یک هفته در قالب 40 ساعت آموزشی حضوری و 300ساعت کارورزی برگزار می‌شود که افراد می‌بایست با پیشینه کار با کودک، مدارک مرتبط و مسلط روخوانی قرآن باشند.
مدیر اجرایی  مؤسسه موقوفه مکتب القرآن ثارالله تصریح کرد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام وکسب اطلاعات بیشتر باشماره تلفن‌‌های‌  07136270348 و 07136270366 تماس حاصل نمایند.
حجت الاسلام مهیمنی اضافه کرد: محتوای دوره آموزشی شامل؛ روش تدریس روخوانی قرآن کودکان؛ حفظ قرآن همراه با مفاهیم کودکانه؛ آشنایی با ادبیات و حقوق کودک، مهارت‌‌های‌ زندگی، شیوه‌‌های‌ پرورش خلاقیت و ذوق هنری کودک و آشنایی با مفاهیم اولیه قبل از دبستان است.
وی درپایان خاطرنشان کرد: تاکنون 66دوره در استان‌‌های‌  فارس، تهران، قم، بوشهر و هرمزگان برگزار شده که الحمدلله تعداد3640 مربی آموزش دیده‌اند که از این تعداد، بیش از 3000مربی در آموزشی کل کشور مشغول به فعالیت هستند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی