[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

ذوب‌آهن راه پیروزشدن در آسیا را بلد است، روزنامه شیراز نوین

فرشید طالبی، مدافع سابق فوتبال شیراز و بازیکن سابق تیم‌های فجرسپاسی شیراز، ذوب‌آهن و سپاهان اصفهان و تراکتورسازی تبریز گفت که این تیم می‌تواند با غیرت و تعصب بازیکنانش هر اتفاقی را رقم بزند و نتیجه خوبی مقابل الاتحاد کسب کند.  طالبی در گفت‌و‌گو با تسنیم، درباره دیدار ذوب‌آهن ایران مقابل الاتحاد عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: اگر مقیاس ما برای تقابل این دو تیم به لحاظ ساختار و هزینه باشد، اشتباه است؛ چراکه اصلاً این دو تیم را نمی‌توانیم در این موارد مقایسه کنیم. البته باید بگویم اگر قرار باشد از لحاظ هزینه‌‌ای بررسی کنیم، ذوب‌آهن تا همین جای کار نیز فراتر از انتظار ظاهر شده است.
وی ادامه داد: در تقابل تیم‌های حوزه خلیج فارس با تیم‌های ایرانی همیشه همه انتظار دارند که نماینده کشورمان به پیروزی برسد، اما این کار واقعاً آسان نبوده و نیست. من تجربه حضور در هفت هشت دوره لیگ قهرمانان را دارم و بارها مقابل تیم‌های عربی بازی کرده‌ام و سختی این تقابل‌ها را درک می‌کنم. به نظر من ذوب‌آهن تا الان در آسیا خیلی آبرومند کار کرده و نسبت به دیگر تیم‌های ایرانی که حمایت بیشتری از آنها شده و هزینه بیشتری کرده بودند، خیلی موفق‌تر بوده است.
بازیکن پیشین ذوب‌آهن یادآور شد: به لحاظ فوتبالی ذوب‌آهن ساختار خوبی داشته و خدا را شکر در نقل و انتقالات شاکله‌اش حفظ شده است. البته از ذوب‌آهن دو سه بازیکن جدا شده‌اند که نقش مهمی ‌در نتیجه‌‌گیری تیم داشته‌اند و باید ببینیم که جایگزین‌های آنها در تیم چه عملکردی خواهند داشت. الان هیچ کس نمی‌داند که بازیکنان جایگزین‌ چطور می‌خواهند در ترکیب ذوب‌آهن کار کنند؛ چون این تیم از فصل گذشته تاکنون هیچ دیدار رسمی ‌نداشته و ما هر حرفی می‌زنیم از تیم فصل گذشته است.
طالبی با اشاره به سابقه فینالیست شدن ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: ذوب‌آهن در این دوره از مسابقات نشان داده که تجربه دارد و راه پیروز شدن را به خوبی بلد است. ما در دور گروهی کامبک‌های خوبی از این تیم دیدیم که نشان از اعتمادبه‌نفس بالا دارد؛ چراکه در لیگ قهرمانان وقتی تیم عقب بیفتد خیلی سخت می‌تواند به بازی برگردد، اما ما این مورد را از ذوب‌آهن دیده‌ایم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی