[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

رقابت‌های المپیاد دوگانه فارس در دو رده سنی برگزار شد، روزنامه شیراز نوین

سابقات استعدادیابی و انتخابی المپیاد دوگانه رده‌های سنی نو نهالان و نوجوانان استان فارس روز جمعه 11 مرداد ماه 98برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان، در این دوره از مسابقات ورزشکاران شهرستان‌های شیراز، خنج، پاسارگارد و مرودشت به رقابت پرداختند و در رده نو نهالان دختران ایلین زارع از مرودشت مقام اول، شقایق کاظمی ‌از شیراز مقام دوم، هستی رحیمی ‌از شیراز مقام سوم و پسران مهدی برومند فراز خنج و پویا پورعسکری از پاسارگاد مشترکاً مقام اول، محمد امین بیژنی از شیراز مقام دوم و محمد جواد صادقیان از شیراز مقام سوم را کسب کردند.
در ادامه مسابقه ورزشکاران نوجوان به رقابت جدی پرداختند و به دلیل انتخابی المپیاد شور، هیجان و انگیزه در بین ورزشکاران قابل توجه بود.
پس از انجام رقابت در بخش دومیدانی سریعاً به رکاب زنی پرداختند و دوچرخه سواران تلاش داشتند قبل از دیگری به خط پایان برسند.
دختران و پسران نوجوان به ترتیب خانم‌ها توتیا بازیاری از پاسارگاد مقام اول، زهرا حیدری پور از پاسارگاد مقام دوم، مهدیس نصیری از پاسارگاد مقام سوم و آقایان عرفان ضبحی از شیراز مقام اول، سینا تمدن از پاسارگاد مقام دوم، حسین هوشیار از شیراز و محمد سهرابی از خنج مشترکاً مقام سوم را کسب کردند.
در بخش همگانی مادران، پدران و همراهان ورزشکاران و همچنین زیر 10 سال به طور جداگانه به دویدن پرداختند و نفرات اول جوایز دریافت کردند.
در پایان ضمن اعطای جوایز به مقام آوران، از همکاری صمیمانه معاونت تربیت و آموزش فرماندهی انتظامی ‌تقدیر و تشکر شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی