[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۷۸۳
  • دوره جدید

شهردار منطقه دو: در تعریف پروژه‌ها، محله‌محوری در نظر گرفته شده است ، روزنامه شیراز نوین

شهردار منطقه دو: 
در تعریف پروژه‌ها، محله‌محوری در نظر گرفته شده است 

به گزارش روابط عمومی‌شهرداری منطقه دو؛ در بازدید میدانی که از پروژه‌‌های‌ در حال اجراء شهرداری منطقه دو با حضور دکتر نواب قائدی عضو محترم شورا و کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورا، همچنین ناظر در منطقه دو شهرداری و مهندس بهرامی‌نژاد شهردار منطقه و دیگر مسئولان شهری انجام گرفت، شهردار منطقه اعلام نمود: پروژه‌‌های‌ شهرداری منطقه دو در راستای محله‌محوری انجام می‌شود و تمام تلاش و سعی ما برآن شده است که در هرکدام از محلات این منطقه بر اساس ساکنان آن بخش، پروژه‌‌هایی را تعریف و به اجراء درآوریم.  وی ادامه داد: ضمن محله‌محور بودن این پروژه‌ها، در تعدادی از آنان، پروژه دوستدار کودک نیز در نظر گرفته شده است. ازجمله در بوستان درحال احداث شهدای قشقائی در شهرک شهید دوران (محله ده‌پیاله)، بوستان درحال ساخت کوی زهرا که در پارک جنگلی آپارتمان‌های کوی زهرا قرار دارد. 
دکتر نواب‌قائدی رئیس کمیسیون عمران - حمل و نقل و ترافیک ضمن بازدید و گفتگو با ساکنان محله‌ها افزود: تا زمانی که لباس خدمت به مردم را بر تن دارم  از هیچ تلاشی جهت فراهم نمودن آسایش و رفاه شهروندان و اعتلای کلان‌شهر شیراز دریغ نخواهم کرد.
وی همچنین افزود: مردم فهیم شیراز و شهروندان گرامی ‌منطقه دو مطمئن باشند در راستای رفع مشکلات آنان، دست از پیگیری برنخواهیم داشت و هدف از این بازدیدها بررسی وضعیت و شرایط رسیدگی به روند پروژه‌‌های‌ تعریف شده جهت حل مشکلات به‌منظور آسایش و رفاه شهروندان و همچنین تلاش برای ارتقاء هرچه بیشتر خدمات ارائه شده به ساکنان محلات، خصوصاً محله‌‌های‌ کم برخوردار و اقشار ضعیف جامعه می‌باشد. در ادامه نیز شهردار منطقه دو از صبوری شهروندان در مدت زمان اجرای پروژه‌ها تقدیر و تشکر نمود و گف : آنچه در این برنامه‌ها مورد نظر ماست، رضایت خاطر شهروندان می‌باشد که با انجام پروژه‌‌های‌  عمرانی، اجرائی، فرهنگی، ایجاد پارک‌ها و فضای سبز در محلات و ....... در صدد آن هستیم تا بتوانیم در مدت زمانی که در خدمت این عزیزان می‌باشیم آرامش‌خاطر و لبخند رضایت را برای آنان به ارمغان بیاوریم. این لبخند رضایت شهروندان است که باعث قوت قلب و انگیزه‌ای‌ قوی جهت ادامه خدمات‌رسانی ما در مجموعه شهرداری منطقه دو می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی