[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۱۰
  • دوره جدید

ضرورت ورود جهاددانشگاهی به مراکز صنعتی، روزنامه شیراز نوین

نماینده شیراز در مجلس خواستار ورود جهاددانشگاهی به مراکز صنعتی و بهره‌بردار از دانش و تأمین نیاز آن‌ها با استفاده از ظرفیت‌های بالقوه علمی ‌و اساتید آن شد.
علی اکبری در گفت‌وگو با ایسنا منطقه فارس، ضمن تبریک فرا ررسیدن سالروز تأسیس جهاددانشگاهی، بیان کرد:  این نهاد و رسانه‌های زیرمجموعه آن به ویژه ایسنا می‌تواند بخشی از نیازمندی‌های جامعه را جامه عمل بپوشاند و با آگاهی‌رسانی، ناهمواری‌ها را افشاگری کند. 
وی ادامه داد: جهاددانشگاهی یک ظرفیت علمی ‌بی‌نظیری در کشور محسوب می‌شود که بخش قابل توجهی از ساختار آن را دانشجویان فارغ‌التحصیل تشکیل داده و طی سال‌های اخیر منشا اثرات بسیار خوبی در کشور بوده است.
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی‌عنوان کرد: جهاددانشگاهی امروز با تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان، توانسته‌ ایده‌های خود را تجاری‌سازی کند.
اکبری تأکید کرد که از مجموعه جهاددانشگاهی انتظار می‌رود که افزایش راندمان، کیفیت و مهارت را در طیف گسترده‌ای از دانشجویانی که از حداقل مهارت برخوردار هستند را در دستور کار قرار دهد.
نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌همچنین این مجموعه در استان فارس می‌تواند با تحقیق و پژوهش به عرصه‌هایی که کمتر توجه شده، ورود کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی