[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

انصراف باشگاه پارس‌آرای شیراز از حضور در فصل جدید، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: باشگاه فوتسال بانوان پارس‌آرا از حضور در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر فوتسال بزرگسالان بانوان ایران انصراف داد. مدیریت باشگاه، این تصمیم را حاصل حمایت نشدن از سوی مسئولان مختلف استانی اعلام کرد.
مصطفی زارع، مدیر باشگاه پارس‌آرا در خردادماه سال جاری گفته بود: به دلیل اینکه از سوی مسئولان استان فارس کمکی به ما نمی‌شود، این تیم را با مدیریت خودم و با حفظ همین بازیکنان و کادر فنی به تهران انتقال خواهم داد. اسپانسر با بنیه مالی بالا در تهران سراغ داریم که حاضر است مخارج تیم را به عهده بگیرد و مبالغی بسیار بیشتر از آنچه در شیراز به بازیکنان پرداخت می‌شود، به آنها بپردازد. بنابراین بچه‌های شیراز با شرایط مالی بهتری می‌توانند در تهران به فوتسال خود ادامه دهند.
دو روز پس از این اظهارات، کوروش امامی‌فر، دبیر هیئت فوتبال فارس مخالفت صریح هیئت با واگذاری این تیم به استانی دیگر را اعلام کرد و چنین اتفاقی را غیرممکن دانست.
حالا در فاصله کمتر از دو هفته به آغار فصل جدید لیگ برتر فوتسال بانوان، مدیر باشگاه پارس‌آرا با ارسال نامه‌‌ای، انصراف تیم خود از حضور در فصل جدید این مسابقات را به دلیل «محقق نشدن وعده مسئولان» اعلام کرده است. اما ما همچنان امیدواریم با همکاری همه مسئولان با مدیریت باشگاه پارس‌آرا، از انحلال این تیم فوتسال که می‌تواند منجر به افول یا از بین رفتن برخی دختران شایسته این شهر شود، جلوگیری شود. 
تیم فوتسال پارس‌آرا در فصل گذشته لیگ برتر فوتسال عملکردی پر فراز و نشیب داشت؛ اما در نهایت توانست پیش از پایان رقابت‌ها، بقای خود در مسابقات را قطعی کند و این امیدواری وجود دارد که با افزایش تجربه، امکانات و بهبود شرایط مختلف برای این باشگاه، وضعیت بهتری در فصل جدید مسابقات داشته باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی